Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyról tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyról tapasztalatok?.. Van egy férfi akivel már 2-3 éve kerülgetjük egymást. Egyszer már utalgatott rá hogy "szórakozna" de én megálljt parancsoltam..(bevallom,többször is.) De Valami eszméletlenül húz hozzá!!

Figyelt kérdés

Imádom a humorát és imádok vele beszélgetni. Van benne valami izgi és valami pezsgés.A gond az hogy sokkal sokkal idősebb nálam és mindkettőnknek van párja.

Volt már ilyenben részetek?



#szerelem #szerető #Szeretoi viszony #Felnott kapcsolatok
2022. márc. 14. 21:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt, ennel tobb eszem van
2022. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt ,de van akivel örülnék ha lenne.
2022. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Egy párkapcsolathoz szenvedély, intimitás és elköteleződés szükséges. Egy szeretői kapcsolatnál max az első kettő valósul meg. Maximális diszkréció, folyamatos óvatosság, kockázatvállalás és figyelem szükséges ahhoz, hogy jól működjön. Valamelyik fél, általában a nő, mindig kevesebbet kap, mint akit várna.
2022. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%

Szorakozna?

Ilyenbe soha nem mennek bele, felesege van szorakozzon azzal.

Nem gondolod gáznak hogy egy csalados ember szórakozni akar veled és te elgondolkodsz rajta?

Még azt "megértem" ahol szerelmes lesz a lány és a férfi elbolonditja. De te, tudod hogy csak szorakozni akar veled. Gáz vagy.

2022. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem vágsz bele ha nem jó ott hagyod ,de ha mégis legalább próbáld ki!!
2022. márc. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

Inkább ne. Nem éri meg.

N

2022. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
4-es kommentelo!! Ugyan miert ne akarnek en is csak szorakozni? Evek ota ismerjuk egymast, tudom, hogy nem lehet koztunk komolyabb, de nem is akarnek komolyat vele,ez szinte lehetetlen. De ha jol erezzuk magunkat egyutt, akkor miert ne?! Mindenfele elvarasok es feltetel nelkul. Neha osszebujunk es ennyi. Gyakran beszelgetunk sms-ben is. De latom nem megy a szovegertes,ugyanis nem azt kerdeztem hogy mi a velemenyed, hanem, hogy van/volt e hasonlo kapcsolatod. Ki a sz*rt erdekli hogy SZERINTED gaz vagyok e vagy sem... 😁
2022. márc. 15. 08:41
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

Nem voltam ilyen helyzetben. Amikor párkapcsolatban vagyok, nem udvarolok, flörtölök mellette mással, mert rámegy a kapcsolat.


Mindig is úgy gondoltam, hogyha egy kapcsolat olyan rossz, hogy titkolóznom, sunnyognom, hazudnom kell a páromnak, inkább kilépek belőle minthogy mindkettőnk idejét húzzam.

2022. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de én elmondanám a páromnak mielőtt belefogok. Épp ezért hússzor is meggondolnám az egészet.
2022. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt nem értem. Most akkor szereted vagy nem? Ha őt szereted, akkor beszélj róla a pároddal ha meg a párodat, akkor meg mi a kérdés? Csak úgy szórakozásból meg undorító.
2022. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!