Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook társkeresőn matchelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook társkeresőn matcheltem egy nővel és már 3 hete beszélgetünk,majd átmentünk Messengerre a társkeresőről,egész szépen alakul köztünk a dolog,már találkoztunk is,de most kicsit bizalmatlan lettem emiatt. Lehet ebben valami? többi lent

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta,hogy letörölte magát de én fent vagyok még és ahogy nyomkodtam ma,láttam,hogy egy ismerőse fent van és az ő profilképe is megjelent ugye,mert közös ismerősök és ugyan az a képe van ott mint a Facebookján a profilképe,akkor most át lettem cseszve?

2022. aug. 19. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Huu ez a megláttam itt, meg ott, az ismerőse ráírt, bekövetett stb stb f.szságok, na ez öl meg minden kapcsolatot már az elején.
2022. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oke, lehet hazudott, de te fent vagy, nyomkodod. Mi is a problémád? Neki nem szabadna, neked igen? Miért is bizalmatlankodsz, mikor te keresed tovább?
2022. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akár így is felfoghatnánk de itt most azt kérdeztem,hogy társkeresőn akkor is fent van valaki ha egy közös ismerőse van fent és neki nem a társkeresős profil ikon jelenik meg,ugye azok nincsenek fent,de neki a Facebookos profilja volt ott,a ki-kit lájkol meg követ be dolog engem nem érdekel de ha azt mondta,hogy letörölte magát közben meg csak lehet engem törölt és nyomkodja tovább közben meg előadja mennyire jó velem lenni akkor hazudott és átvert,ezt azért nem hagynám szó nélkül...
2022. aug. 19. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A netes társkeresőzésnél nem szokás már rögtön az elején, az ismerkedés kezdeti fázisában törölni a profilt vagy a másiktól ugyanezt elvárni. Ilyenkor még nem dőlt el ugyanis, hogy komolyra fordul a dolog. Majd amikor testi kapcsolatotok lesz, csak onnantól. A valóság-szépítő apró füllentések pedig tapasztalataim szerint a kezdeti fázisban nagyon sok nőnél benne vannak bizony a pakliban. Ne várj el brutális, kendőzetlen őszinteséget, különben 10 nőből 9 azonnal ejtve lesz. Tolerálnod kell a füllentéseket. S még örülhetsz, ha ilyen apróságokban füllent a nő, és nem azt tagadja le, hogy két óvodás korú gyereke van.
2022. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es,igazad van,csak megbeszéltük,hogy őszintén beszélünk mindenről,nem hazudozunk és ezért esik szarul... Én elmondtam neki,hogy fent maradok még,mondtam is neki,hogy maradjon ő is nyugodtan,itt inkább a hazugság zavar mintsem az,hogy fent marad e vagy sem.
2022. aug. 19. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Korai féltékenykedés nem jó jel.
2022. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!