Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy nő büszkeségét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő büszkeségét, erkölcsét értintő kérdésben teljesen mást állít a két fél, akkor ti kinek hisztek inkább első blikkre?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:


Nő verziója: Belezsarolt a szexbe, féltem, lefagytam, megerőszakolt

Férfi verziója: Nagyon is benne volt a szexben, csak másnap rájött, hogy ciki


Nő verziója: Bántalmazott, elhanyagolt, sokszor szóltam, hogy gond van, nem változott semmi, ezért elhagytam

Férfi verziója: Egyik napról a másikra megváltozott, gerinctelenül lelépett, majd összejött mással, akivel vszeg már a kapcsolar alatt kavart


Nő verziója: Összejöttünk, komolyat akartunk, de aztán rossz volt a kapcsolat, szakítottam vele

Férfi verziója: Csak szexre kellett, mert nem volt benne semmi érdekes, majd meguntam


Nő verziója: Nem azért jöttem össze vele, mert gazdag, és azért tűrtem a bántalmazást, mert leépítette az önbizalmam, zsarolt, stb.

Férfi verziója: Azért tűrte a bántalmazást, mert kellett neki a lóvé, azt is elnézte, hogy meg van csalva



Szerintem elég ennyi példa, szerintem rá lehet érezni, hogy milyen jellegű szitukra gondolok.

Tudom, hogy külön-külön meg szokás vizsgálni a konkrét esetet, és attól is függ, hogy kik a szereplők, de most ezektől a körülményektől tekintsünk el.

Arra vagyok kíváncsi, hogy amikor az egyik fél szava van csak a másik ellen, akkor első ösztönötök alapján kinek hisztek.



2022. aug. 20. 19:05
A kérdező szavazást indított:
A nőnek (nő vagyok)
A férfinak (nő vagyok)
A nőnek (férfi vagyok)
A férfinak (férfi vagyok)
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Anélkül nem tudnék ítéletet mondani, hogy magam láttam és hallottam volna őket. De akkor sem biztos. Mindkét nemben vannak hazugok.
2022. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem érzed hogy ezek közül melyek a hitelesebbek?


Am eddig még nem találkoztam olyannal ahol ne a nőnek lett volna igaza.

2022. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

te vagy az a kérdező, akinek az exe szexelt a főnökkel, aki állítólag megzsarolta.

még mindig ezen pörögsz?

ha ő már ex, engedd el.

ezt így nem lehet eldönteni, te is tudod.

2022. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Valami ilyen köztes igazságban hiszek:


1. A pasi belemanipulálta a nőt a szexbe, de nem volt zsarolás vagy enyhe érzelmi zsarolás volt. A nő nap elején nem akarta a szexet, de hatásos volt a manipuláció és/vagy mondjuk ivott. Az adott pillanatban nem ellenkezett. Másnap megbánta és kihasználva érzi magát. A pasi meg úgy gondolja, hogy ez nem erőszak.


2. Volt bántalmazás (de enyhe és szóbeli, tehát nem nyilvánvaló). A nő utalgatott a problémára, de a pasi nem vette észre mert amúgy sem figyelmes. A nő lelépett, a pasi err nem számított, mert nem vette észre a nő célozgatásait vagy ha beszélni is akart a nő a problémáról, nem vette komolyan. A nő új pasija valószínűleg korábban sokáig a barátja volt, de nem kavartak.


3. A nő komolyat akart, a pasi nem tudta vagy csak szexre kellett tényleg. Nyilván szar volt a kapcsolat így megszakadt. Az unalmas szerintem nem igaz, mert itt tuti volt dráma.


4. Itt mind a kettő egyszerre igaz. A nőt bántalmazták, az önbizalma leépült (a bántalmazás fokozatosan történt, az első lépést eltűrte a pénz miatt a többit az önbizalomhiány miatt)



De a valóságban bármi lehet.

2022. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A hozzáállásod nekem nőgyűlölőnek tűnik
2022. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Mivel mostanaban nagyon nepszeru lett sok no szemeben az, hogy igy tegyenek tonkre ferfiakat "ugy is nekem fognak hinni", ezert biztos, hogy nem hinnek elsore a noi verzionak. Ez nem jelenti azt, hogy a ferfi verzioval ertenek egyet, de nem az en dolgom lenne az, hogy eldontesem melyikuknek van igaza. Menjenek vele birosagra.
2022. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Pont hogy azért van több bántalmazás, mert ha a nő jelezni merészeli rögtön ezzel jönnek, "tönkre teszi a férfit". Ezt pedig a általában a metoora fogják. Arról persze nem szól a fáma, hogy a metoo leghíresebb ügyeit nem 1 ismeretlen nő robbantotta ki, és nem 1 ismeretlen, gonosz nő "tette tönkre a férfit".


Pl.Harvey Weinsten ellen tanúskodott többek között Angelina Jolie, Kate Beckinsale, Cara Delevigne, Gwynet Paltrow, Lea Seydoux, Eva Green, Rose McGowen, Lupita Nyong'o, Ashley Judd...


Mind befutott, közismert színésznők, tehát nem volt szükségük a hírverésre, amit az ügy okozott, és "bosszútállni" sem kellett amiért pl.Weinstein ellehetetlenítette a karrierjüket.Nyílván egy bukott színésznő is mondhat igazat, de ott felmerül a kétség hogy talánás van a hátterbe, de ezek a nevek önmagukért beszélnek, semmit nem nyertek igazából azzal tanúskodtak, csak az igazságot. És a bíróság, az esküdtek is nekik adtak igazat, mégis a "tönkretevéssel" azonosítják az egész ügyet.


Vagy az Armie Hammer-ügy, ahol képernyőfotókkal bizonyították az állításaikat és Hammer is elismerte és bocsánatot kért.

2022. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Hat attol fugg....



"pl.Weinstein ellehetetlenítette a karrierjüket"



Akit ugy hivnak, hogy Weinstein, annak szerintem nem szabad hinni....



38F incel

2022. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha a férfinak van igaza akkor is elítélendő mind a 4 esetben.(Nem mindig jogilag, de emberileg biztosan)
2022. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!