Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, hogyha a párotokról kiderülne, hogy kettős életet él és methamphetamine-t állít elő?

Figyelt kérdés
Tudom, Walter White, de na kíváncsi vagyok ki mit csinálna :D
2017. okt. 21. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy ilyen titkok legyen a kapcsolatban. Vannak ilyen kapcsolatok, hazugsággal, titkokkal, de én nem élnék ilyenben. Ha csak saját használatra, az elfogadhatóbb, mint a terjesztés, véleményem szerint. Nyerészkedni mások szenvedélybetegségén, ami sokakat prostitúcióra is sarkall, és teljes lecsúszásra, az erkölcstelen visszaélés az ember társunkkal szemben. Most mindegy, hogy milyen kábítószerről beszélünk. Egyébként a vicces cigi kontrolláltan belefér, a többi nem ha saját használatról van szó.
2017. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha esténként tofut szállítana, vagy ha egy íjjal védné a várost? :D
2017. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megdicserenem h megiscsak jo volt az a vegyeszkepzes az egyetemen :-D


A parom vegyeszkent dolgozik amugy hasonlo vegyuleteket gyartanak :-)

2017. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dőőőől a lé!!!! :D
2017. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahhhhhhh de beindulnék!!!!!!!
2017. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!