Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor évek után úgy érzed teljesen elengedsz valakit, akkor jön és a feje tetejére állít megint mindent pillanatok alatt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem engedted el teljesen. Ha közömbös lenne számodra, nem engednéd be az életedbe, így nem tudna felforgatni semmit.
2015. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 opened paradise ***** válasza:
Mert az élet szeret szopatni.
2015. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert nem engedted el teljesen, ha elengedted volna, semmit nem állítana a feje tetejére.

Az év volt szerelmem is felvette velem a kapcsolatot évekkel később, beszélünk néha pár szót barátilag neten, de már semmilyen érzelmet nem ébreszt bennem.

2015. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a konkrét személlyel van dolgod, lehetséges, hogy csak egy megoldatlan, feldolgozatlan problémát idéz fel.
2015. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Meg az is benne lehet hogy sok a megválaszolatlan "miért" és "miért ne" kérdés is.

Inkább az lehet hogy meg akar leckéztetni vmi miatt a sors. Túlságosan érzelmi alapon működő ember vagyok, erre ment rá a házasságom is, hogy eszem helyett érzéseimre hallgattam.


Arra taníthat a sors talán ezzel, hogy mindig inkább ésszel éljem az életem. Aki érez az bántani is könnyű. Nem kell érezni, gépként kell létezni, akkor nem tud ki/mi bántani. Tisza egyszerű a képlet. Kár hogy csak a képlet az és nem a megvalósítása.

2015. dec. 10. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ésszel élsz, elfojtod magadban azt ami igazán emberi!

Nem szabad!

Vénségedre megbánod, de akkor már késő!

2015. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Titusztitusz ***** válasza:
Azért vannak ilyen helyzetek, mivel ahogy mondani szokás, MINDIG CSAK AZ TÖRTÉNIK AZ EMBERREL, AMI MÁR JÓELŐRE MEG VAN ÍRVA VALAHOL...Éshát ha "valahol" valami meg van írva, akkor ÚGYIS AZ FOG TÖRTÉNNI, akárhogyan is kapálózzon az eshetőség ellen az ember...Szóval ha ILYEN SZITUBA keveredel, akkor az már intő jel, hogy az ILLETŐVEL MÉG DOLGOD VAN/LESZ AZ ÉLETBEN...Éshát felesleges is holmi "elégtelen elengedésben" meg hasonlókban keresni a probléma gyökerét...Inkább nézd úgy a dolgot, hogy a "KARMÁDBAN" még nincs megírva az, hogy EL TUDD ENGEDNI az illetőt...Majd ha eljön az a pillanat, ami úgy lesz megírva a "sorsod könyvében" hogy INNENTÖL EL FOGOD TUDNI/EL KELL MAJD ENGEDNED az illetőt, akkor majd EL IS FOGOD TUDNI ENGEDNI...De csak AKKOR...Szóval szerintem ne filózz ilyesmi dolgokon túlságba, bízd magad a "sors" irányítására, aztán majd lesz ahogy lesz...Ez a legbölcsebb dolog, amit szerintem tehetel...
2015. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Aki érez az bántani is könnyű. Nem kell érezni, gépként kell létezni, akkor nem tud ki/mi bántani. Tisza egyszerű a képlet."


Na, akkor magyarázd csak el nekem, mint egy dedósnak, hogy miért is gép az, aki nem kakilja, meg pisili össze magát az exe után?

2015. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az exem után én sem.

Ő egy olyan aki évek óta nem kicsit megmozgat, de nincs közöttünk semmi. Legalábbis történés.

2015. dec. 10. 17:57
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es

Tudom hogy így van csak attól tartok hogy egy újabb pofon árán fogom tudni elengedni csak. Abból meg kaptam az elmúlt években nem is keveset. Remélem azért nem rossz élményként marad majd bennem.

2015. dec. 10. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!