Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem hajlandó itthon maradni betegen?

Figyelt kérdés

Tegnap óta lázas, náthás, fáj a torma, köhög. Mondtam neki így el ne menjen dolgozni. Ebbe még belement, mert nem akar megfertőzni másokat. Elment ma orvoshoz, aki ki akarta írni egész hétre, azt mondta, neki elég egy nap pihenni. Mert bent sok munkája van, pont a legrosszabbkor betegedett le. Hát az orvos nem akarta engedni, míg végül megegyeztek abban, hogy szerdáig maradjon itthon, viszont ha nem javul menjen vissza. De ő már holnap menni akar. Látom rajta, hogy sz_rul van, alig kap levegőt és a g_ci főnöke miatt nem mer itthon maradni, mert az allergiás a táppénzesekre és fél hogy emiatt majd hátrány éri őt, és kirúgják. Mit tegyek hogy megértessem vele hogy itthon kell maradnia? Erőszakkal mégse tartharom vissza, hogy odakötöm az ágyhoz... máshogy viszont nem hajlandó itthon maradni. Mit tudok tenni?


F24


2019. nov. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha valaki ennyire makacs és átgondolatlan, akkor arra semmivel sem tudsz hatni. Hagyd rá, had szívjon, abból talán tanul. Nem az apja vagy, hanem a pasija.
2019. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne akarj az apja lenni. Elég, ha egyszer szólsz neki, aztán majd ő eldönti, nagy lány.
2019. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én enyhe lefolyású tüdőgyuszival is mentem meg nagyon magas vérnyomással is mentem dolgozni.


A pénz nagyúr sőt nagyon magy.

2019. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy, mint 3-as hozzászóló.

Valahogy mindig olyan munkahelyem volt, hogy jobban számított, hogy el legyen végezve a munka, mint hogy lefertőzök mindenkit. (Az meg, hogy hogy vagyok, tényleg nem izgatott senkit, mondjuk az az én bajom csak.)

Könyvelőiroda, határidő határidőbe ért.

2019. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!