Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagáltok ha "kellemetlen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltok ha "kellemetlen" számotokra a párotok?

Figyelt kérdés

Például nem kellemes az illata egy meleg nyári napon és emberek között vagytok,fura a sminkje számotokra vagy mondjuk láthatóan megizzad(hónalj) stb..

Irhattok még ilyen példát illetve,hogy hogyan reagáltátok le.



2022. aug. 23. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Szólok neki. Nálunk az ilyen nem jelent semmit

Ha elkenodott a ruzsom, kenyalja

Ha foltos a nadrágja szólok hogy ugy nezel ki mint aki bepisilt

Ha le van izzadva es atlatszik az ingen a tetkoja akkor hú aztaa milyen állat a tetkod

Vagy szólok, folyik rolad a víz mint valami keményfiun egy aktfotón

A parfümét kibirom néha azert szolok, hogy minek kell chanel a munkába?

Vagy nekem pl.lekopott a ciposarkam es ejszaka szikrázik a betonon, es szolt hogy ez nagyon király :D


Meg ilyenek

2022. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
*lenyalja
2022. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Azon kívül, hogy zuhanyozzunk együtt vagy 'én máshogy jobban szeretem a sminkedet' nem tudok más tapintatosat mondani.

Talán még azt, hogy ha igazán vonzódsz a másikhoz, akkor az izzadságszaga is tetszik (én vonzódtam 2 exemhez is edzés után).

2022. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kellemetlen dolgok??

Hát akkor javaslom egyedül egy lakásba leélni az életed.

Meleg nyári napon ki a fene nem izzad? Én nem vagyok tipikus izzados, de most nyáron 5 perc sétától engem is vert a víz.

2022. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szándékosan írtam idézőjelben.

Inkább a megvető pillantásokra gondolok ezalatt mert olyan nagy jelentőséget adunk egy izzadtság foltnak például az utcán ha szembejön velünk egy ember és már az oldalán is más színű a pólója.

Nyilván van aki izzadósabb és engem abszolut nem zavar.

2022. aug. 23. 07:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
látom te vad idegeneknek akarsz megfelelni :))))
2022. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Miért kéne bármit reagálnom arra, ha 50 fokban leizzad, mint minden egészséges ember? :D sminkelni nem szokott, így az se kenődik el.
2022. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
En imádom ahogy szex közben csöpög rám ahogy izzad.
2022. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben leszarom, hogy más mit gondol rólunk.

Ha valami engem zavar, akkor azt egyenesen megmondom és fordítva is ezt várom el. Semmi finomkodás vagy virágnyelv, az sokkal zavaróbb számomra, mint az egyenes beszéd.

2022. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De nem is értem.

Milyen idegenek, én például semmit nem gondolok arról, akin izzadságfolt van 50 fokban.

Itt valami baj van a toronyba. Szerintem normalis embert nem érdekel, hogy nap végére kinek kenodott el a sminkje vagy kinek izzad a hónalja.

2022. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!