Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi elhív vacsorázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elhív vacsorázni és ő dönti el mit együnk, nem kéne felajánlania, hogy fizet? Miért érzem magam kellemetlenül?

Figyelt kérdés

Sztori(én vagyok a lány):


Elhiv vacsizni üzenetben. Sétálgatunk, és sokszor feljön a téma, hogy akkor ma vacsizunk. Minden alkalommal elmondja, hogy akkor én hívom meg őt?én fizetek majd? De ezt kicsit poénkodva mondja, szóval félig meddig nevetek is rajta. Minimum 10szer elhangzik, hogy akkor ugye én fogok fizetni? Már milliószor válaszoltam rá, hogy “figyu, szivesen meghivlak vacsira, semmi baj”, ennek ellenére még jónéhányszor rákérdezett.

pizza hutba megyünk( tehát nem valami luxus étterem).Megegyezünk, hogy egy pizzát közösen fogyasztunk el. Mindketten mást akarunk, de én végül engedek, igy azt rendeljük, amit ő kíván.

Ezután jön a fizetés, azt mondja szaladjunk el ( gondolom poén volt); mindegy, a lényeg, hogy rákérdez, fizessünk közösen felezve a számlát? Nyilvan igent mondtam.


Ami zavart a sztoriban nem maga a számla felezése, inkább az, amit elötte lejátszott, sztem az, hogy milliószor felhozza, hogy akkor én fizetek max akkor lett volna poén utolag, ha egyébként ő fizetett volna, így visszagondolva inkább megalázó.

Nem vagyunk tinik ő harmincas éveiben van, én huszas éveim közepén..ja és elötte párszor találkoztunk már, egyszer ő meghivott egy kávéra, utana én visszahivtam szintén kávéra, a többi találkozón csak sétáltunk...


2022. jún. 25. 12:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a szánalmas sóhert ejtsd!

Mielőtt bárki nekem esik, NEM a felezés zavar ebben a sztoriban engem se, hanem az egész pasi hozzáállása, viselkedése....

2022. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Atyaúristen! Miért randizol egy ilyen selejtel?????? Eleve a férfi a dolga fizetni, de hogy még paraszt is melle, hogy ezt nem tudja, nagyon gáz!
2022. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Dobd ki a pitsába az ilyen szerencsétlent!
2022. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

"Eleve a férfi a dolga fizetni,"


Akkor takarodó vissza a konyhába édesem.

2022. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Mi fogott meg egy ilyen paliban?

Azt tudod hogy ez a viselkedési minta ràvetithető csomó más dolgokra?


Azért is írtál , mert érzed hogy ez nem okés

2022. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon kínos egy férfitól ez a viselkedés, pláne egy harmincastól, gyenge jellemre vall, építsd le.
2022. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. A felezés még oké lenne, de ez a viselkedés szánalmas. Olyan mint ha azt várta volna a felezés felvetésekor is, hogy te majd azt mondod, hogy állod az egészet. Én hagynám ezt a férfit. Ha már most ilyen, mi lesz később?
2022. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
#4: Nincs nőd, ugye? Nem is lesz.
2022. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez elég gáz, megértem, hogy kellemetlenül érzed magad miatta. Illett volna felajánlania, hogy ő fizet, mivel ő hívott el és helyszínt is ő választott, de ha csak annyi lett volna a sztori, hogy felesben fizettek, az még nem lenne gond. Ami viszont szánalmas, hogy előtte legalább 10-szer elsütötte az "ugye majd te fizetsz" viccet. Már egyszer is kicsit fura lett volna, de így különösen gáz.
2022. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18%

Rólad is elmond sokat, hogy egy ilyennel szóbaállsz.

De valószínűbb, hogy a szokásos uncsi troll vagy. Következőt!

2022. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!