Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavar ha egy nő műszakilag képben van?

Figyelt kérdés

Zavaró, vagy inkább tetszik hogyha a nő talpraesett és műszakilag is ért egy-két dologhoz? Gondolok itt arra hogy tisztában van azzal hogy mi alapján akar autót venni, esetlegesen tud hozzá olajat venni vagy magának alkatrészt vásárolni, stb. (Benzinszűrő, bármi egyéb.)

Érdekli az építészet és kicsit ért hozzá. Nem mérnök szinten, de képben van a dolgokkal és érdekli is őt. Vagy ha meg kell venni egy zárat, csaptelepet, tudja mit kell venni. Természetesen egyikhez sem szakember szinten ért!


Ez számotokra zavaró vagy taszító? Igazából arra akarok kilyukadni, hogy nem igazán lehet őt átverni és ki is áll magáért. Magyarul nem veszi be a két váltócsere "viccet" sem.:)



Köszönöm előre is a válaszokat. :)



2022. aug. 23. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar
Zavar
Számomra nem fontos
Örülök neki
Nem zavar és nem is érdekel
Volt már ilyen barátnőm, nem zavart
Volt már ilyen barátnőm, zavart
Nem volt még ilyen barátnőm, de nem akadály
38 szavazat
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer írtam végül le ugyanazt. De a lényegen nem változtat. *
2022. aug. 23. 08:57
 2/37 A kérdező kommentje:
1. Kinek mi a hülyeség, annál nem nagyobb hülyeség hogy valakinek a robot barátnőjét meglátta a barátnő és kipróbálta, stb. Vagy amikor férfiak írnak ki nő nevében kérdést. :)
2022. aug. 23. 08:58
 3/37 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, miért hiszik nők, hogy még különleges nem műszaki/digitális analfabétának lenni.


Inkább úgy mondanám, hogy nem előny, ha valaki ilyen, hanem rohadt nagy hátrány, ha valaki egy gépet sem tud bekapcsolni. A tudálékosság meg épp olyan fárasztó, mint a büszke tudatlanság.

2022. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
21%
Főleg ha valakinek van pofája magát feministának vallani úgy, hogy nem ért tök általános dolgokhoz
2022. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
13%

Annak jobban örülnék, ha a "csajos" dolgokat szeretné, abban lenne otthon.

A műszakiakat én eléggé ismerem.

2022. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar, nem ez alapján vonzó vagy sem.
2022. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

7. Ez alap, nyilván. :)

Vagyis hát én így tanultam. Mosni, főzni, takarítani, stb.

2022. aug. 23. 09:15
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Erre az lenne a pontos válasz, hogy: "Nem volt még ilyen, de örülnék neki."

Sokkal többre becsülöm azokat a nőket, akik önállóan is képesek a problémamegoldásra, és nem egyből a férfitől várják el, hogy oldja meg. :D

2022. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

5. Azért ez eléggé a két véglet :D


Én inkább úgy gondolom, hogy hozzá tud szólni más témákhoz is, be tud kapcsolódni. Nem kioktató módon. :)

2022. aug. 23. 09:21
 10/37 A kérdező kommentje:
10. Ez lett volna az alapkoncepció, hogy így legyen a kérdés értelmezve. :)
2022. aug. 23. 09:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!