Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemennel az exedhez a korhazba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemennel az exedhez a korhazba, ha kiderulne,hogy nagyon beteg?

Figyelt kérdés
Nyilvan nem evekkel ezelott szakitottatok, hanem par honapja.
2022. aug. 23. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék be. És nem is látnám szívesen az exem, ha be szeretne hozzám jönni. Esetleg messengeren kérdezze meg, hogy vagyok, de ennyi a max, ami beleférne nálam.
2022. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párotok azóta akkor semmiképpen se mennék be hozzá.

De a 11-esnek van igaza, üzenetben érdeklődj esetleg, a többi az túlzás.

2022. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék kórházban és megjelenne az exem akivel csúnyán váltunk el, azonnal kérném a személyzetet, hogy távolítsák el. Én sem pofátlankodnék oda ebben a helyzetben. Egy üzenet belefér, de az a maximum.
2022. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivna, akkor sem. Uj eletet kezdtem utana es nem fer bele a visszamaszkalas.
2022. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem léptél még túl rajta, és ha bemész nem is fogsz
2022. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Mar nem szeretem de azt nem tagadom hogy attol meg megvisel az hogy szakitottunk, mert nem volt olyan reg. Nem leptem meg tovabb teljesen es nem is miatta hanem hat nem is tudom, onsajnalatnak vagy is tudom minek nevezzem, megtepazta az onbecsulesemet rendesen es nem ket het lesz mire feldolgozom.

De igazatok van, irok neki es ennyi.

2022. aug. 23. 12:14
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
Ezt neked kell eldöntened. Barátilag bemehetsz hozzá, ha meg szereted, akkor főleg.
2022. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nem szeretném látni semmilyen formában
2022. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék be a kórházba, mert az egy lezárt szakasza az életemnek, amikor vele voltam egy pár.
2022. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim apja van így és aggódom is érte, mert komoly, de nem megyek be, mert csak felhúzná magát rajtam (megcsalt, elváltunk, azóta is meg van ezen ő sértődve), szóval jobb ha eszébe sem jutok, koncentráljon magára, ne rám. Ez van. Más lenne ha barátok maradtunk volna.
2022. aug. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!