Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hogy érintett, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy érintett, amikor megtudtátok, hogy a volt párotoknak, akivel hosszú ideig együtt voltatok, sok közös élmény, viharos kapcsolat, fiatalkori nagy szerelem stb. gyereke van már és családja?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, ez az élet rendje.
2022. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem éreznétek féltékenységet, fájdalmat stb. azzal a tudattal, hogy számotokra mondjuk még mindig ő az igazi, és ti vele szerettetek volna lenni,és nektek kéne a gyerekei apjának/anyjának lenni?


Kort és nemet is írjatok légyszi, ezt elfelejtettem kérni, köszönöm!

2022. aug. 23. 18:31
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

hogy érintene?

mi közöm hozzá, ha mi már szakítottunk?

miért kéne azt gondolnom a szakítás után, h. neki kéne a gyerekem apjának lennie?

ez tök beteg!

2022. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

"még mindig ő az igazi, és ti vele szerettetek volna lenni"


1. neki már nem te vagy igazi.


2. ő már nem veled akar lenni.


képes vagy ezt felfogni és elfogadni?

2022. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Az empátiahiányos, emberek, meg akik ide járnak levezetni a frusztrációjukat , sose voltak szerelmesek..stb. csak le fognak itt betegezni.


Jártam a cipődben, kemény menet volt félig-meddig feldolgozni, de igazából sose fogom feldolgozni.

2022. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

5

ha nálunk az empátia hiányzik, akkor nálad és kérdezőnél a józan ész és érettség.

az exemnek 4 gyereke van, és boldog.

és most szerelmes vagyok másba, és csap földhöz a hír, legyenek boldogok.

2022. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
NEM csap földhöz a hír
2022. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
aki a helyén az életben, az tovább tud lépni.
2022. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Örülök hogy boldog. Az ex az ex. Nekem nagyon hosszú plátói szerelem volt, ahol fájt látnom a házasságot, meg utána a gyerekeket. De az se vágott földhöz, elfogadtam.
2022. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

6 : látod, erről beszélek, hogy sokan ide jártok észt osztani, fröcsögni, kioktatni mindenkit, közben tudjuk, hogy azok szoktak legjobban domboritani valamit, akiknél hiány van azon a területen. Ez más példa, de nekem van egy búnöző életű ismerősöm és le vagyunk rajta döbbenve, hogy mindenkit rendőrséggel fenyeget a környezetében , meg lájkolja a magyar rendőrség fb oldalát és mintaállampolgárnak adja el magát , ahol tudja (egy ideig, aztán mindig kilóg nála a lóláb). Bort iszik és vizet prédikál. A te peoblémád, ha nem tudod megérteni, hogy valakinek peobléma valami, ami számodra (még) nem volt peobléma az életben. Sokan csak azt tartják peoblémának, ami számukra is az volt már. Hagyjuk ezt a kioktatósdit.


Másik dolog : semit nem tudsz a sztoriról, amiről a kérdező topikot nyitott, de már az első három mnodatodban benne van a leminősités, hogy beteg, nemnormális..stb. Psiszchoterapeuta vagy amúgy , van róla papirod, hogy megmondd, van-e valakinel mentális baja ? És úgy őszintén : kinek nincs ?

2022. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!