Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők: ti örültök, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők: ti örültök, ha egy (rondább) pasinak bejöttök, kedves veletek de nem próbálkozik be, nem nyomul? Kellemes csalódás?

Figyelt kérdés
Nekem az összes hozzám hasonló lúzer haverom csorgatja a nyálát a nőkre, álmodoznak, aztán szídják őket. Én már rég abbahagytam ezt a lúzerséget és elhatároztam, hogy minél több nő ismerősöm lesz. A dumám megvan amúgy. Simán haverkodok, dumálgatok bárhol bármiről, de maximálisan a haveri szinten maradva. Mondjuk szerintem látszik rajtam ha bejön egy csaj, de soha nem erölködök, hogy legyen valami. Csak továbbra is jófej vagyok, nincs célom, maximum a gyakorlás. Ha kellőképpen el tudok dumálni egy csomó nővel, akkor előbb utóbb ha lesz majd hozzám való valaki, akkor elég tökös leszek a valódi próbálkozáshoz. Kitanulom addigra hogy kell beszélni egy nővel, nem leszek zavarban mint eddig. Sajnos azt látom, hogy egy kedvesebb, csinosabb nőre minden kiéhezett lúzer rámegy. Nektek kellemes csalódás, jól esik ha egy szintetek alatti pasi aki nem tetszik nektek, csak simán hátsó szándék nélkül haverkodik veletek? Aki tényleg nem akar semmit.
2022. aug. 23. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Igazi béta kérdést olvashattunk , kedves Hölgyek , Urak
2022. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nincs minek örülni! Teljesen alap, hogy az emberek minden szándék nélkül kedvesek egymással, beszélgetnek. Eszembe nem jutna, hogy ettől bejövök valakinek.

Jól csinálod, beszélgess bárkivel kötetlenül, mint eddig is kellett volna. Ha meg úgy érzed megvan az összhang, tudtok kötetlenül beszélni, hasonló a humorotok, és tetszik valaki, akkor lehet próbálkozni egy ital meghívással pld. Mindenki más is így csinálja, aki nem lúzer!

2022. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem! Ha nem csapod ki nekik az asztalra átvitt értelemben akkor nem fogsz semmiféle vonzalmat kelteni ha csak friendzoneban vagy állandóan. Ha tetszik valaki tedd oda magad! Nyilván szerezhetsz a beszélgetésekből skillt de nem azért fognak rád felfigyelni mert nem próbálkozol be.
2022. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Bocsánat, de szépen szólva le se szrják a fejed. Egy ismerős vagy, egy haver.


Semmi gond nincs azzal, hogy így állsz hozzá, sőt, teljesen jó. De ha ismerkedni akarsz, szeretnéd hogy párkapcsolatod legyen, akkor ez ahhoz édeskevés.

2022. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy pasi nem tetszik, annak igen örülök ha nem fáraszt a nyomulásával es ertelmesen el lehet barátian is beszelgetni vele!
2022. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Én észre sem tudom venni, hogy tetszem egy férfinak. Persze, vannak jelek, hogy valaki szimpatizál velem, de általában betudom annak, hogy biztos mindenkivel ilyen. Amíg konkrétan nem hív el randira, vagy legalább nem ír rám privát üzenetben, addig én nem gondolom azt, hogy tényleg tetszem neki.


Beszélgetni, mosolyogni az emberek normál esetben is szoktak, ebbe még nem kell többet beleképzelni.


Amúgy meg csomó "ronda" pasi ismerősöm van, mindnek van barátnője vagy felesége. Konkrétan a két legjóképűbb srác az ismeretségi körömben azok, akik a szinglik. A többi elég nyomi kinézetű, mint a magyar férfiak nagyrésze.

2022. aug. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy kicsit túlságosan sokat foglalkozol magaddal aztán azért nem veszed észre #6-os. Elég degradálóan beszélsz a férfiakról:) gondolom te is szingli vagy.
2022. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


"A többi elég nyomi kinézetű, mint a magyar férfiak nagyrésze"


gyere össze akkor egy bantuval gyökér

2022. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ne érjen hozzám.
2022. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tokjo szerintem, ha igy allsz hozza!

Utalom, ha nyomulnak. Akar jo pasi, akar nem.

2022. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!