Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki csalódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki csalódik az ellenkező nemben és ezért inkább a saját neméhez kezd vonzódni? Vagy inkább ott próbálkozik?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit azért is fura mert ha eddig full heteró volt akkor hirtelen a csajokkal akarna ágyba bújni? Férfiként meg pasikkal? Habár sztem ez a ritkább, talán a nőknél több ilyen van.

2013. okt. 9. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen. Aki ilyesmire vetemedik, az addig is vonzódott a saját neméhez, max elnyomta vagy nem vett róla tudomást.
2013. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
igen, inkább ott _próbálkozik_, de ha nincs rá hajlama, akkor nem fog vonzódni.
2013. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,ennyire nem lehet valaki elkeseredve(megkeseredett)
2013. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sincs ilyen. Én mindig is tudtam, hogy a lányok érdekelnek.

Egyszer-kétszer megfordult a fejemben, hogy pasival járok, mert annyira csalódtam egy lányban, de nem ment. Egyszerűen nem vonzott szexuálisan. Itt lehet azzal jönni, hogy biztos a sráccal volt a baj, de nem!!!! Engem eddig egy srác sem vonzott és gyanítom, már nem is fog


Tehát, amit te kérdeztél, hogy hetero létére vele azonos neművel lefeküdne, sztem nincs rá esély, ha nincs rá hajlama.

2013. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, biszexuálisnak hívják.
2013. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Ilyen alapon az emberiség 99%-a bebuzulna.
2013. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!