Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy "kisfiút"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy "kisfiút" lekoptatni úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott nekem egy 16 éves fiú.(többször is) Nyilván nem akarok tőle semmit, nekem túl fiatalka. De egyszerűen nem tágít, nem tudom sehogyan sem megértetni vele, hogy keressen egy korabeli lányt. Folyamatosan követ, kifigyeli, mikor, merre járok, üzeneteket hagy a postaládába stb. Ha egy felnőtt férfiról lenne szó, már régen elküldtem volna melegebbre, vagy felnyomtam volna a rendőrségen zaklatásért! 🤬 De itt mégis csak egy gyerekről van szó, próbálok vele türelmes lenni, de már tényleg nem tudom mit tehetnék!?


27N



2022. aug. 25. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Szólj a szüleinek.
2022. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Tedd ki fb-ra hogy kapcsolatban vagy. Ha nem kopik le, kerj meg egy srac havert hogy beszelgessen el a gyerekkel
2022. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Segíts neki vele egyidős csajt találni
2022. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

"Ha egy felnőtt férfiról lenne szó, már régen elküldtem volna melegebbre, vagy felnyomtam volna a rendőrségen zaklatásért!"

Attól, hogy valaki 16 éves, a törvényeket ugyanúgy be kell tartania, max az ítélet terén enyhítő körülmény, hogy fiatal. Szóval őt is felnyomhatod zaklatásért.

2022. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%
Hát én egy idő után biztos elveszteném a türelmem. Egy 16 éves annyira már nem gyerek hogy ne lehessen jó alaposan kiosztani. Főleg ha már sokszor próbáltál vele szépenn vestélni.
2022. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó szó: *beszélni
2022. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha többször megpróbáltad, akkor felesleges finomkodni!

Minden játszik, megmondod, hogy eleged van, és megfenyegeted a feljelentéssel, szólsz a szülőknek, lebuktatod, és kínos helyzetbe hozod az utcán.

Az üzeneteit meg gyűjtsd össze, még jól jöhet.

2022. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

16 éves koromtól én is mindig idősebb nőknél próbálkoztam.

Sosem értettem, hogy ha elküldtek, miért tették, inkább örültek volna a fiatal faroknak.

2022. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Talán nem voltál elég világos az eddigi elutasításaidban. Olyasmit kellene írnod neki, hogy: "Én semmiképpen nem vagyok és soha nem is leszek hajlandó egy nálam 11 évvel fiatalabb férfival ismerkedni. Ez nálam elvi kérdés, amelytől nem tágítok. Megkereséseid számomra kellemetlenek, idegesítőek, s ha tovább folytatod, akkor azzal csak a veled szembeni ellenéréseimet növeled, hiszen tapintatlanság egy nőt akarata ellenére ostromolni. Kérlek, ezt vedd tudomásul, és ne jelentkezz többet."
2022. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

egy kamasz időzített hormonbomba, adott esetben veszélyesebb is, mint egy felnőtt.

ez zaklatás.

első körben szólj a szülőknek, utána rendőrség.

2022. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!