Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfojt pedig még a randinal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfojt pedig még a randinal sem tartunk. Kedvesen lekoptatni? hogyan?!

Figyelt kérdés

El kezdtem ismerkedni, egy szimpatikus aranyos egyén volt az első napokban. Azóta viszont betegesen tapad, nincs 1 pillanat nyugtom sem, folyamatosan csörög a telefon, ha a mobil nem, akkor a vezetékes. Nekem ez sok.

Rá tesz egy lapáttal, hogy a testvére ugyan ott dolgozik ahol én, magasabb pozícióban.

Hogy jöjjek ki ebből, munkahely váltás nélkül?



2021. szept. 21. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Mond meg neki, hogy szerinted nem egymást keresitek és szeretnél véget vetni a kapcsolatnak. Ennyi. Tiltsd le mindenhonnan.
2021. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de eddig én is flörtölgettem vele, tehát nem alaptalanul csinálja. Írtam neki, hogy nekem ez túl gyors. (reménykedem, hogy ha húzom halasztom az időt, akkor ő un majd rám. Sose voltam bunkó, vagy gerinctelen egy kapcsolatban sem, de ennyire tapadó partnerem sem volt.
2021. szept. 21. 23:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb állítsd le. A rokont pedig szard le.
2021. szept. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Viszont ő nagyon szerelmes, ha leallitom össze fog törni a szíve.
2021. szept. 21. 23:54
 5/22 A kérdező kommentje:
És nem akarok a lelkébe taposni + bele rúgni egyet
2021. szept. 21. 23:54
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
De minél tovább húzod, annál jobban össze töröd a szívét.
2021. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Az miért lenne bunkóság vagy gerinctelenség, ha megmondod, hogy nem szeretnél tőle semmit? Az jobb, hogy hülyének akarod nézni és húzni az időt? Így vagy csak igazán gerinctelen. Nem értem a logikát, szerintem ez inkább egy provokatív kérdés szeretne lenni, mert ennyire segg nem lehetsz.
2021. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem provokatív a kérdés!

Röviden tömören : elkezdtunk ismerkedni, de rá jöttem, hogy még sem szeretném ezt az egészet.

Ő már olyanokat ír, hogy ha együtt fogunk élni stb stb...

Nem is randiztunk még, csak látásból ismerjük egymást.

2021. szept. 22. 00:09
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mond meg neki, hogy neked ez túl gyors. Magyarázd el neki, hogy neked mi fér bele a kapcsolatnak ebben a szakaszában. Ha pedig te már eldöntötted, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor fentebb említettem, hogy mond meg neki, hogy nem egymást keresitek, nem szeretnél tőle semmit. Mi ebben olyan nehéz? Vagy azért nem mondod ezt, mert végülis örülsz neki, hogy rajong érted? Máskülönben egyáltalán nem értelek. Arról beszélsz itt, hogy te nem akarsz gerinctelen lenni. Pedig azzal vagy a leggerinctelenebb, ha nem mondod meg, hogy kopjon le, hanem reményeket adsz neki, aztán majd X idő után úgyis lepattintod, de előbb meg hagytad, hogy beleélje magát. Igazán undorító vagy már ne is haragudj.
2021. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű kérdez, mondj neki annyit, hogy ne aggódjon miattad, nem dobod, mert most szerintem szimplán csak azért keres ennyit, mert aggódik, hogy ott hagyod, ami úgy tűnik igaz is lesz ironikus módon pont amiatt mert sokat keres.
2021. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!