Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lekoptatni egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lekoptatni egy nős pasit?

Figyelt kérdés
A férjem üzleti partnere, hetente többször több órát nálunk van, és az agyamra megy. A férjem meg csak röhög rajta. Ebben a helyzetben mit csinálnátok?
2019. márc. 5. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Erélyesen, idegesen megmondod, hogy hagyja abba már!
2019. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Titokban hangfelvételt készíteni róla, ahogy nyomul, úgy beszélgetni vele, hogy felismerhető legyen, majd később elmondani neki, és megfenyegetni, hogy ha nem áll le, akkor névvel, címmel kirakod a netre.
2019. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A férjed megéri a pénzét, ha ezen röhög. Amikor nálatok van én pl.nem is ülnék vele egy asztalhoz. Az ilyen nagyon merész lesz, mert látja a férjed nem tesz semmit. Nincs más út csak a gorombaság és elküldeni a francba a férjed szeme láttára. Az ilyet régen pofán csaptam. Annó a férjem megszakította a kapcsolatát a barátjával, mert bepróbálkozott nálam és én elmondtam neki,nem frörtöltem a sráccal. A helyedben elgondolkodnék a férjem viselkedésén is.
2019. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# pont úgy van ahogy írod, a férjem nem veszi komolyan, mert szerinte ő ilyen. De mikor a seggemet lesi, és olyanokat mond. Ha ilyen seggem lenne reggeltől-estig azt fogdosnám. Meg mikor elköszön úgy akart puszit adni, hogy az majdnem a számra megy. Ezt már megszüntettem kezet fogok vele és kimegyek az irodábol, jön mindig valami kamuval utánam, beszakadt a körme. Hm adok neki reszelőt, fogd meg nézd nézd hogy beszakadt. Fuuu a férjem meg szinte büszke rám, és imponál neki, hogy ez a majom csorgatja a nyálát.
2019. márc. 5. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Akkor nincs más választásod, a felesége előtt beszólni neki, vagy nyíltan a feleségnek mondani, hogy állítsa le a férjét. Szerintem többet nem fog próbálkozni. De előtte amit javasolt a 2 válaszoló, hangfelvételt készítenék és megfenyegetném hogy lejátszom a feleségének. Le fog állni.

Egy pasit így állítottam le régen, akkor még nem volt okos telefon, de hivogatott és amikor negfenyegettem, hogy elmondom a feleségének, soha többet nem hivogatott.

2019. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet 5# köszönöm😜👍
2019. márc. 5. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha majd megfejtés, akkor nem fog már a férjed röhögni :D.
2019. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!