Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jok ezek a sorok? (úgy őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jok ezek a sorok? (úgy őszintén. ) /az első pasinak, a második barátnőnek szól, és csaj írta/

Figyelt kérdés

1.

Szeretlek Téged.

Szeretem érintésedet,

Te nem csak a testemet,

De szívemet is érinted,

Úgy, mint soha senki más.

Karjaidban úgy érzem,

Teljesül minden vágyam,

Valóra válik minden álmom.

Oly sokat jelentesz Te nekem,

Mint az életem,

Mely csak veled élhető.

Köszönöm, hogy vagy nekem.



2.Te vagy az.

Te vagy aki igazán ismer.

Te vagy, aki mindig tudja, hogy mit érzek.

Te vagy aki megértesz.

Te vgy akire felnézek.

Te vagy akire mindig számíthatok.

Te vagy akiértbármit megtennék.

Te vagy a lelkitársam.

Veled nem eltudnám képzelni az egész életemet,

Hanem nélküled értelmetlen lenne az életem.

Köszönöm, hogy vagy nekem.


2008. dec. 22. 03:11
 1/3 Srapnel ***** válasza:
100%
Ma már nincs olyan, a művészetben, hogy (általánosan) "jó". Ha az a pasi szeret, akkor örülni fog neki. Bár, mint pasi, mondom neked, hogy az ilyen (pozitív értelemben) negédes ömlengés nem a pasik stílusa.
2008. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a szerző komolyan gondolja,természetesen jó,bár túl sok fantázia nincs benne!
2008. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ők biztos örülni fognak neki, mivel szeretnek téged.

Szerintem mindkettő közhelyes és nyálas, de nem akarlak megbántani a véleményemmel.

2008. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!