Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első képen lévő csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első képen lévő csaj mennyire jön be? (testalkatra) Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Valószinű a pasik sokaságának a középső csaj a legszebb, de mennyire visszataszitó az első lány testalkata?


2010. jún. 18. 07:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is nagyon tetszik, de csak akkor, ha nem tartja úgy, hogy van rajta felesleg.
2010. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%

1. túl vékony, és nekem ez nem tetszik

2. tökéééééééletes

3. hozzám már túl duci

2010. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sincs hiba... sőőőt (egy férfi) (bár ha olyan lenne a csajom, mint az első kategória, akkor rábeszélném, hogy miért baromság, ha bármikor fogyókúrázni akar és emellett mindig jó kajákat ennék vele, amiknek nem tud ellenállni :-D és mindig kínálnám csokival, meg mindennel :-D)


A sok tizenéves elferdült agyú fsznak meg úgyse tetszik az, ha valaki nem a playboy magazinból ugrott ki, mert degeneráltak.

2010. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a 3. tetszik, kicsit husi amit imádok és vannak szép nagy cicik hozzá. Tökéletes.

Az elsö túl vézna, a második viszont ugyanúgy jöhetne.


21/F

2010. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
7:33... veled valami gond van... szerintem mindhárom kategória nagyon jó és bármelyik ott lenne veled szemben ilyen lenge öltözetben és odabújna hozzád, akkor nem tudnál nem-et mondani egyiknek se, még ha csak egyféle típusú nőket néztél eddig a playboyban. Ha mégis nem-et tudnál bármelyiknek mondani, akkor b*zi vagy
2010. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
7:41 és 7:46 egy és ugyan az voltam.
2010. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%
Én lány vagyok(nem kell félreérteni)de az első nagyon vékonyka,főleg a lábai,ez olyan pipa lábszár,a középső csaj a tuti
2010. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (jöhetnek még természetesen) azért kérdezem mert olyan a testalkatom mint az 1. lánynak... 15/L
2010. jún. 18. 07:55
 9/38 anonim ***** válasza:
17%

07:41

Ó, bár tudnád, hogy mindegyik kép úgy van retusálva, ahogy te azt nem akarod. Megnézném mindegyiket a valós életben, és csak utána tudnék választani...


Egyébként meg, hogyha elferdült agyú tizenéveseknek titulálsz valakit, akkor gondolom - bár lehet, hogy idősebb vagy - agyi szinted neked sem lehet éppen magasabb... :)

2010. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem az első is bejön. ;)
2010. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!