Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 éves pasik! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves pasik! Milyen legyen a csaj az ágyban az első közös együttlétnél?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen ,,tulajdonságokkal" lehet egy nő jó az ágyban? Mi az ami jó és ami visszataszító? Orális szex első alkalommal jöhet vagy csak később?
2011. ápr. 7. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jöhet bármi, minnél felszabadultabb vagy, annál jobb.A sóhajtásokat szeretjük és azt ha látjuk is a csajon ahogy megremeg, vonaglik,élvezi,kifejezi högy közeledik a csúcshoz.Akár a magad kielégitése is belefér.Sajnos voltam olyan csajjal is aki egész szeretkezés alatt nem csinált semmit, csak feküdt mint egy halott, semmi arckifejezés...
2011. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

minden jöhet, ami jól esik neki.


az a fontos, h engedje el magát, és élvezze!

2011. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyen a későbbiekben. Tök felesleges megjátszani magad. Ha ez kiderül, akkor lapát.
2011. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem 1-2 mondat a válasz... Amit lényegesnek gondolok: próbálj nagyon figyelni az összhangra, próbáld meg átadni magad a szexnek és élvezd ha tudod. Ne görcsölj, nem érdemes kapkodni sem. Orális szex jöhet, szerintem várj amíg ő kezdeményezi. Szerintem csak akkor szopd, ha ő előbb kinyal téged, így valószínűbb hogy kölcsönös lesz az orális szex.

30/F

2011. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bix ***** válasza:

spontán legyen... én utálom a megtervezett dolgokat, hogy majd holnap fél 3 után két percel gyere át és borozunk aztán meg lesz valami...


belefér bármi, csak legyen meg a kommunikáció, neki hogy jó, ne játsza meg magát, de mutassa ki hogy mi merre hányóra... legyen aktív és kezdeményező. szerintem pont ennyi kell nekem legalábbis..


25/f

2011. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Laza, határozott, aktív. Elsőre nem muszáj az orál szerintem de az előjáték az fontos. Jelezni lehet, hogy ha jófiú lesz az illető akkor később majd az is megtörténhet.

Inkább a feltérképezés a lényege az elsőnek szerintem.

A legjobb az ha próbál az ember feszültség nélkül közeledni a párjához így ez egy idő után kölcsönös lesz.

Visszataszító, ha a lány nagyon szőrös, nekem ez volt amikor elveszítettem a szüzességemet és a mai napig rosszul vagyok, ha eszembe jut :D Azóta rettegek, hogy újra megtörténik :D

2011. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gyengéd, és odaadó
2011. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen természetes. Szeressen. /És én is szeressem/.
2011. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azzal a nővel akivel lefekszek, az külsőre egészen biztos, hogy az én esetem és az igényeimnek megfelel!


Tehát első szexnél , végül is mindegy mit nyújt, csak élvezze, és megpróbálom általában én irányítani a menetét a dolgoknak.

Elsőre ugysem tökéletes és igazi mély érzelmekkel teli, a szex, ahhoz kicsit össze kell szokni.

2011. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy élvezze, vegye fel a ritmust.

Igen, jöhet orál is az elején.

2011. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!