Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi teszi a különbséget "A" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi teszi a különbséget "A" és "B" nő közt? Leírom lenn a különbséget köztük. De mitől van a különbség, ami van köztük? A rövid, tömör válasz érdekel. Talán a szépség, vagy valami más?

Figyelt kérdés

"A" nő

Sokféle módon megnyilvánulhat az, hogy valaki ebbe a kategóriába tartozó nő legyen, de alapvetően ezek az ismertetőjegyei:

- szerelmesek beléjük

- ritkán/sose lesznek megcsalás áldozatai

- eljegyzik, elveszik őket unszolás nélkül

- a férfiak megkönnyítik az életüket

(pl. anyagilag; a gyereknevelésben; a házimunkát és a főzést illetően kevesebb jut nekik, mintha szinglik lennének)

- megbecsülést, tiszteletet, büszke felvállalást kapnak a férfiaktól


"B" nő

Szintén sokféle módon megnyilvánulhat ez a kategória, mondok pár jelet:

- elhagyják őket az exnőért

- megkapják, hogy nem lettek beléjük szerelmesek

- csak szexet szeretnének tőlük

- hosszas unszolásra, vagy annak ellenére sem jegyzik el, veszik el őket

- szinte biztos hogy hosszútávon meg lesznek csalva

(kivéve persze, ha még ahhoz is tutyimutyi a csávójuk, merthogy a leglustább pasikkal szoktak együtt lenni - itt arra gondolok, hogy nem megbecsülésből és tiszteletből hűséges hozzá a pasi, hanem mert nem érdeklik a nők)

- nem mutatják be otthon meg a haveroknak, nem vállalják fel velük a kapcsolatot, max nagy sokára

- a férfiak csak nehezítik az életüket

(pl. nem segítenek a gyerekkel; takarítaniuk, főzniük kell rájuk; anyagi gyarapodásukhoz sem járulnak hozzá, sőt, esetenként le is húzzák őket a férfiak)


2022. szept. 1. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

A különbség a két nő között, hogy mennyire tartják magukat.

Az A nő nem várja meg amég a szemébe mondják, hogy nem szeretlek. Az A nőről tudja a férfi, ha nem nyújtja amit elvár akkor keres mást, aki nyújtja.

Azért nem vállalják fel a B nőt, mert a B nő nem érzi olyannak magát, akit be kellene mutatni.

A B nő hagyja, hogy ezeket tegyék vele, az A nő elvár dolgokat.

Ennyi igazából a különbség. Itt nincs szó külsőről. Mennyire tartja magát egy nő, annyira tartja a férfi is.

2022. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

1 vagyok.

És az A nő is biztos találkozik olyan férfiakkal, mint a B.

Akik lehuznak, nem vállalnak fel, megcsalnak, vagy csak szexet akarnak.

De az A nő nem annyira kétségbeesett, hogy ne hagyja ott az ilyen férfit már a legelső jeleknél.

2022. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel egyet értek. A-nőben van tartás, nem kapcsolatfüggő, ezért a férfi teper, mert tudja, hogy simán elhagyják, ha úgy alakul. Külsőhöz nincs köze.
2022. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

B nő vagyok! Egy az egyben.

A r*banc barátnőim MIND, A nő! Kivetel nélkül!

2022. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a férfin nagyon is sok múlik. Vannak nagyon rendes lelkiismeretes férfiak is tiszta, őszinte érzelmekkel. De nagyon kevesen vannak! A nőjük sem különösebben szép, sem kedves, sem jobb anya, sem semmivel nem kiemekedőbb, mint más, hogy kiérdemelte a férfi állandó rajongását és figyelmét törődését. Gyönyörű nőket is láttam rommá csalni, abúzálni, nem ezen múlik. Volt olyan barátnőm aki mondta, nem tudja mit kezdene a férje nélkül, mert mindent ő intéz, eltartja, meglepi új ruhákkal, sminkkel, és még csak nem is kell semmit csinálnia cserébe, mert étterembe járnak, takarító nő takarít. Teljesen átlagos nő, nem modell vagy valami luxus feleség.
2022. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még fiatal voltam és naiv, B nő voltam. Nem volt elég tapasztalatom, nem tudtam mire kell figyelni. Örültem a szép szavaknak, nem volt rendben az önértékelésem, könnyű volt becsapni és megvezetni is engem. Volt kettő borzasztó kapcsolatom, rengeteg tapasztalatot szereztem belőlük, és tudtam, hogy ilyet még egyszer NEM szeretnék.

Elkezdtem figyelni a jelekre, sokkal többet érnek nálam a tettek, mint a szavak (hiszen mondani bármit lehet). Jobban szeretem és tisztelem önmagam. Ha olyan férfi közelít, akinél csak egy picit érzékelem a manipulációt, a túlzott lelkesedést, vagy a hátsó szándékot, akkor húzok egy vonalat, és NEM hagyom. Mármint nem ismerkedtem tovább az adott illetővel.

Most van egy szuper párom. Nagyon szeretjük és becsüljük egymást. Hálás vagyok az eddigi tapasztalatokért egyébként, hiába voltak rosszak, megérdemeltük egymást, mert annyira szerettem volna szeretve lenni, hogy inkább hittem a szavaknak, mint hallgattam a megérzéseimre és az eszemre.


Szóval, egy B-nő nem szeretne fejleszteni önmagán, nem becsüli magát eléggé, nem akar igazán boldog lenni, könnyen beéri a kamus maszlaggal, csak legyen mellette valaki. Az is lehet, hogy csak nincs annyi esze, hogy megfelelő következtetéseket vonja le, felismerje a saját hibáját és felelősségét, illetve a másikkal szemben is meghúzza a határait. Egy B-nő belép egy bizonytalan kapcsolatba, a lényeg, hogy kapcsolatban legyen. Egy A-nő inkább van egyedül (akár hosszabb ideig is), ha nem jön olyan, aki tényleg megfelelő partner lenne.

2022. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
A B nő saját magát nem tiszteli, hogy ilyen pasival van együtt. Mindig selejtett választ, mert nem hiszi el, hogy normális pasival is lehetne. Ahelyett, hogy kidobná, magában keresi a hibát és kiszolgáéja.
2022. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
Az egyik természetesen aranyos, kedves a b meg csak eljátsza egy ideig olyan napraforgó típus..
2022. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez akkora faxság, hogy az a különbség, hogy A nő nem tiszteli, ellenben B nő tiszteli magát. Az élet nem ilyen fekete -fehér. Az emberek sem egydimenziósak, egysíkúak szerencsére. Nekem pl. volt működő sikeres kapcsolatom is, és volt elbaltázott is, ugyanaz voltam és mindig rendben volt az önérzetem. Ellenben sok gyökér, önző férfi eleinte nagyon jófejként viselkedik, majd ha már unja a banánt elkezd bunkózni, kötekedni, főleg mikor már ott vannak a gyerekek, közös hitel, sokszor nem azért nem lép le a nő mert "nem tiszteli magát", hanem mert a kedves férj a napi rutin elől csajozásba vagy alkoholba menekül, közben a családját lexarja gyerekesül. Ne kenjünk már rá mindent a nőre egyedül.
2022. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

A- szelektál de durván. Becsüli magát, és ha más nem becsüli, akkor nem fecséreli rá az időt.


B- hagyja magát, és abban reménykedik hogy egy napon valaki meglátja hogy ő mennyit ad és mennyit nyel, és akkor végre olyan rendesen viselkedik vele amit érdemelne.


A két nő között az az alapvető különbség, hogy a férfi magatartását az A nő a férfi felelősségének, a B nő meg a saját felelősségének tartja.

2022. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!