Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez az egész? Erotika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az egész? Erotika vagy bizalmasság?

Figyelt kérdés

Adott egy szoba, ahová ketten léptünk be az exemmel. (Többen találkoztunk.) Itt úgymond véletlenül csak ketten voltunk. Nem szándékosan mentünk külön. Azonnal hangulatváltás történt. Megjegyezte, hogy sokat változtam és hogy jól nézek ki. Bár ezt már mondta akkor is, mikor a közösségi médiában látta a képeimet. Elpoénkodtam , hogy itt-ott egy kis begyúrás sokat segít. Elnevette magát és elkezdett olyan furán nézni rám. (Csillogó szemmel és fátyolos tekintettel.) Eddig észre se vettem (vagy nem zavart) , hogy közel áll. Akaratlanul is megszólalt a testem. Éreztem, hogy meg akarom érinteni. (Nem ér nevetni.) Mellkasát simogattam meg. De ahogy hozzá se értem még, a kezét a felkaromon éreztem, hogy elkezdte felfelé csúsztatni. Ekkor benyitottak. Ekkor még nem is foglalkoztam a dologgal. Utána elvoltunk. Néha láttam rajta egy kis zavartságot. De az más miatt is lehetett. Hazafelé gondolkodtam mi volt ez. Nem hiszem, hogy arra ment volna. Meg ha igen, mi van abban.. Szerintem ő is meglepődött,mit is váltunk ki még egymásból.


Volt egy huzamosabb idő mikor nem beszéltünk. Majd újra próbáltuk pár hétre és rájöttem, hogy nem tudunk hosszútávon együttműködni. ( Szokás, életritmus, szabadság ... Sokat változott rossz irányba) Utána még megkérdezte párszor,hogy jó-e nekünk így barátként. Én mondtam, hogy igen. Majd ő is. És a helyzet pikantériája az, hogy kapcsolatban él. Majdnem napi szinten beszélünk. ( Találkozni ritkán találkozunk. Sőt barátnőjét se meri bemutatni. De másnak igen. Ha még találkoztunk csak köztéren, de ott is zavart volt, sokszor hozzámért, de csak haverkodva.) Természetesen nem azt mondom, hogy engem szeret haláláig... De azóta se láttam őt boldognak. Sőt, kapcsolatból kapcsolatba. És nem egy tinédzser pasiról beszélünk. Anno azért szakítottunk,mert én fiatal és éretlenek voltunk.


25N


2022. szept. 2. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a múltban élsz... Az erotika meg nem itt kezdödik... meg a bizalmasság se... Azt irod van barátnöje... Szerinted a csajjal lenne ha még téged szeretne? Nem látod boldognak azóta se? Szerinted veled az volt? Nem különben nem mentetek volna szét...
2022. szept. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el kislány. :D
2022. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használgatna csak, es nyert ügye van.
2022. szept. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szexuális vágy semmi több. Az hogy egyik kapcsolatból ugrál a másikba nekem simán azt jelenti hogy még most is elég éretlen. Aztán a mostani nőjét simán megcsalná veled. Kösz ilyen pasi nem kell. Plusz szerinted a barátnője meddig fogja elviselni hogy az ex napi szinten jelen van a kapcsolatukba? Te is naív vagy még.
2022. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanolyan naív lehetsz.
2022. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!