Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakitottal valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitottal valakivel, miert koveted tovabbra is?

Figyelt kérdés
Az exem szakitott velem, nyilvan benne ez az hamarabb megert minthogy velem kozolte volna. Nyilvan en szenvedek jobban. Viszont meglepodve magamon, most eloszor nem alazkodtam meg, nem konyorogtem es ez jo erzes. Probalok kimozdulni, olyan dolgokat kiprobalni amit eddig nem, kicsit valtoztattam is magamon, kezdem jol erezni magam. O azert szakitott mert elni akar. Sok sztorit szoktam kitenni, igen errol probalok leszokni :D viszont barmit kiteszek kb 3 perc utan barmelyik sztorinal ott van. Facebookon is, pedig messengeren latod a sztorit anelkul hogy megnezned. Tudom nem kellene nagy jelentoseget ehhez fuznom, de ez jelentheti azt hogy o sem engedett el teljesen?
2022. szept. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én bár sosem éltem át szakítást, és (sokak szerint naivan, de ez mindenkinek egyéni dolga..) remélem is, hogy soha nem is fogok.

Viszont mindig is úgy gondoltam, hogy ha valaki az életed része lesz (pláne ha több éven át), akkor nem fogod csak így kitörölni az életedből. Soha nem értettem ezt a "kikövettem és még ismerősök közül is töröltem" dolgot.


Könnyen lehet, hogy mégsem lépett túl rajtad olyan hamar, persze.

De az is lehet hogy egyébként se fog kikövetni. Miért tenné? Te voltál a másik fele. Ezen az sem fog változtatni ha úgy tesztek, mintha ez a kapcsolat soha meg se történt volna.


20/L

2022. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Egyik volt baratom azert leste mellettem allandoan az exét mert azt várta mikor röhöghet már azon hogy pl szakitottak vagy vmi baja van.
2022. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az derült ki számára a nagy élni akarásban, hogy nem váltak be az előzetes elképzelései (vagy csak még nem).

Ilyenkor van, aki elkezd nosztalgiát érezni a régi kapcsolata iránt, plusz azt is biztos nehéz lehet megemészteni, hogy a hiánya nem úgy tűnik, hogy mély nyomot hagyott benned, ha hamar feltaláltad magad.


Ő akart élni, de ehelyett a te életed bámulja, ez tulajdonképpen vicces.

2022. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3mas: az utolso mondatod elegge frappans, nagyon tetszett 😊


Koszonom mindenkinek!

2022. szept. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!