Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,ha készen állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha készen állok egy babára, viszont a testem már hatyalik és rájöttem mivan ha nem bírnám fizikailag?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg,bocsi.

34 évesek vagyunk a férjemmel,most jutottunk oda , hogy jöhet a baba. Mindketten szeretnénk már, viszont érzem már,hogy testem már nem olyan,vagy hogy mondjam, már nem bírok annyit mint 10 éve.

Most kezdődne még csak igazán az élet, viszont ha a biológia részét nézzük (most a teherbeeséstől eltekintve)a testem már a javán túl van.


2022. szept. 3. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Siman

Fiatal vagy

2022. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, 34 évesen gyereket szülni még bőven normális. Ha nem érzed jól magad, akkor menj el orvoshoz, hogy kivizsgáljanak, nem kéne már most a halálodon lenned ennyi idősen és temetned magad.
2022. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdhetnél edzeni és egészségesen táplálkozni, ha eddig még nem tetted, garantáltan sokkal jobban fogod érezni magad a testedben. Sokkal jobb fitt anyukának lenni, szerintem egy próbát megér, veszíteni nem fogsz.
2022. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
32 leszek a második születésénél, 26 évesen jött az első. Semmi különbség, ne aggódj. Munkatársam 47 évesen szült a második férjének, úgy szalad a gyerek után, mint a nyúl. Ne aggódj, ez egy jó kor a gyerekvállaláshoz, főleg agyban.
2022. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, mondd azt. Ne arra hivatkozz, hogy öreg vagy.
2022. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán szülhetsz gyereket, honnan jön ez a "hanyatlik" dolog?

Vagy van valami betegséged? Ha nincs, akkor nem is értem a kérdésed.

2022. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem is a babakor a nehéz hanem az also tagozat a millio házival szorgalmival tanulas lefekvésig, megalapozni a tanulás szeretetét, szorgalmat kitartást, na ez 20 évesen amikor még szintén tanul szinte az ember lánya bőven konnyebb mint 40 felett az agyzsibbasztás azzal hogy 3+4, 21-17, és türelemmel.


Nagyon gáz 30 évnyi kulonbség szulo gyerek kozt. De ez van a mai világban.

2022. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

7

Nem a szülőnek kell tanítani a gyereket a tantárgyakra.

A 30 év meg nem gáz. Te vagy a gáz.

2022. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami nincs rendben nálad,vizsgáltasd ki. Egy egészséges ember 40 körül még simán a csúcson van. Sokan akkor kezdenek új életet, új családalapítást.
2022. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!