Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez veletlen lehetett, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez veletlen lehetett, vagy direkt csinalhatta? L

Figyelt kérdés
A pasi elore hajolt valamiert, es a csipoje elorol (es ezaltal a farka is) a combomhoz nyomodott amig ne nem fejezte amit csinalt. Amugy valoszinu tetszem neki, de ez nem tudom mennyire lehetett tudatos.
2022. szept. 4. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudatos egyáltalán, mi férfiak akaratunkon kívül hozzányomkodjuk a fszunkat idegen nők combjához.
2022. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Én már eleve azt nem értem, miért álltál(?) farok közelben és ha láttad hogy lehajol miért nem mentél arrébb?

Vagy nem tudom. El se tudom képzelni a szituációt.. :D

2022. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Olyan részletességgel meséled el a sztorijaidat, hogy egyik sem lehet véletlen. 😅
2022. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Most nyert teljes értelmet, hogy tud egy nő véletlenül félrelépni.
2022. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

#4

(Kettes vagyok)

Ezen nőként is őszintén felnevettem. :D


Szegény csak a farok útjában állt. Tulajdonképpen ő az áldozat. 😂

2022. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Fszért nem mentél arrébb? Élvezed ha idegenek dörgölik neked a farkukat? Kicsit sem tűnsz könnyűvérűnek
2022. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#6 te miről beszélsz, fszért már nem kellett arrébb mennie :)
2022. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nőként nem tudom elképzelni ezt a szituációt. Biztos, öreg vagyom már ehhez. :-D


Miért nem mentél arrébb? Én ösztönösen elléptem volna onnan, ha nem akarom, hogy hozzámérjen bárki is.

2022. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
magyarázd már el, hogy ezt hogy képzeljem el. ha ő előrehajol, akkor a te combod hogy kerül a farkához? te közben hátradőlsz és még magasabb is vagy nála?
2022. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ez direkt volt és te is partner voltál.
2022. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!