Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy szakítottatok a jelenlegi párotokkal mert találtatok egy jobbat?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem tartok két vasat a tűzbe.



.....annyira nem vagyok jó pasi 😂

2022. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még 18 évesen. Nem voltam szerelmes, voltak gondok, de addig nem váltottam, amíg "nem jött jobb". Nem volt szép dolog, de kis tacskó voltam még akkor.

Azóta felnőttem, és nem ugrálok kapcsolatból kapcsolatba.

36/N

2022. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen. Számos kapcsolatom volt már, de még egyszer sem liánoztam.
2022. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Igen én tiniként.


Durva önértékelési zavarom volt, egyrészt mert volt egy fiú "barátom", aki többször kifejtette, hogy mennyire nem jövök be neki és ronda vagyok, másrészt mert meg 15 évesen már vágytam volna szerelemre de senki nem próbálkozott be, akiknél meg én igen, azoknak nem kellettem. Ilyen bottal se kategóriának éreztem magam. Aztán 16 évesen lett kapcsolatom, ami kb 1 év után már szar volt, de úgy voltam vele, hogy most az egyszer volt szerencsém, ha vele szakítok, soha sem lesz más srác, aki akar tőlem valamit. Húztam halasztottam még egy évet a szakítást. Aztán a vége felé jött egy srác, akivel jóban voltunk, én elkezdtem többet érezni, kiderült, hogy ő is. Több figyelmet és szeretet kaptam tőle, mint attól, akivel együtt voltam. Így felbátorodtam és szakítottam, majd rögtön összejöttem az új sráccal.


Ma már felnőtt vagyok és ha érzem, hogy nem jó a kapcsolat, szakítok és nem félek attól, hogy örökre egyedül maradok.

2022. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. (Nő vagyok).
2022. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eddigi összes szakításomnak a saját kapcsolatunk rossz minősége volt az oka, sose harmadik fél.
2022. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!