Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem, ha összeköltözés előtt áll?

Figyelt kérdés
Elég viharos kapcsolatom van az exemmel, mindig én hátráltam meg, ő szeretett évek óta. Többször összekeveredtünk és kapcsolatban is voltunk. Legutóbb is én szakítottam vele,mondván, hogy nem szeretem. Ezt szinte azonnal megbántam, de mivel nem keresett én sem kerestem. Azóta lett barátja és megtudtam, hogy össze fognak költözni, kimegy hozzá Németországba. Én viszont egyre többet gondolok rá, elmondjam neki mit érzek és hogy jöjjön vissza hozzám?
2022. szept. 4. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
NEM. Hagyd békén. Nem szereted, csak játszmázol, nem akarod elengedni, önző vagy. Hagyd őt békén.
2022. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne.
2022. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Minek.
2022. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezt lezártad. Hagyd, hagyd élje az életét. Neked megvolt a lehetőséget, elbaltáztad. Reméljük a jövőre nézve jó tanulópénz volt.
2022. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

mondd el neki, nincs mit veszítened.

ha ilyen gyorsan lett neki új faxija, lehet csak búfelejtő meg pótlék.

2022. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, de ne lepődj meg ha nem vesz komolyan.
2022. szept. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szegénykém, hogy te milyen hülye vagy!

Tudod, ahogy a mondás tartja:


"EGYSZER HOPP, MÁSSZOR KOPP!"

2022. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Így cseszitek el meggondolatlanul a jónak ígérkező, stabil kapcsolatokat. Mert ti nem vagytok lelkileg stabilak! Főleg nőkhöz intézve.
2022. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8

Bogárka! Itt a pasi, vagyis a kérdező az instabil. Nem sikerült értelmezni a kérdést? Ő szakított a csajjal, nem először, azért, mert nem szereti. Majd megbánta.

A csaj nyilván megúnta a kérdező hisztijeit, és nagyon helyesen tovább lépett.

2022. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki, legalább rájön, mekkora lúzer vagy :D
2022. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!