Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nővel voltál együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nővel voltál együtt akit nem igazán tartottál vonzónak? Ha igen megbántad? Ha nem, megérte türelmesnek lenni és keresni, várni tovább? A türelem rózsát teremtett?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

1 hónapig ja.


Kicsit sajnáltam , de szex nem volt, én mondtam azt, hogy korai :)


Volt egy nagy szőlészetük, meg egy szép nyaralójuk a Balatonon...finom borokat kaptam meg nyaraltam egy ingyen hetet, ja meg vittem 2 családtagot is :)


jó nagy szarházi voltam.


Aztán jobbnak láttam elhagyni mert egy idő után biztos gondolkodóba esett volna, hogy miért nincs szex. És hát soha nem állt volna fel rá.


De amúgy sokat szórakoztuk 1 hónapig, kikapcsolódásra szerintem mindkettőnknek jó volt-

2022. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Türelem nem terem rózsát párkeresés témakörben. Ha valaki ronda, akkor csak ronda jut neki, akármennyit is vár. Én egyszer voltam egy ronda nővel. Úgy alakult, hogy nála aludtam, rám mászott és nagyon erőltette a dolgot. Én akkor még szűz voltam. Semmi kedvem nem volt hozzá, de csak erőltette (hello #metoo...) én meg a végén úgy voltam vele most tét nélkül kipróbálhatom milyen is ez, mert pont totál hidegen hagyott neki jó lesz-e vagy sem. Azt nem tudom (nem is érdekel), hogy neki végül jó volt-e (bár utána még sokáig próbálkozott neten), de nekem kurvа szаr "élmény" volt. Azóta nem volt senkim, inkább maradok egyedül örökre, mint sem egy rondával...
2022. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!