Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen férfi ? Nm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen férfi ? Nm tezsem szét a lábam neki letílt és többet nem hajlandó velem beszélni ezért?

Figyelt kérdés
3 éve próbálkozik ... nem vette a lapot ,hogy nem az esetem nem akarok tőle semmit ....beszélgettünk adig nem volt bajom mikor visszautasítotam mntális beteg lettem . ezt játszottuk hosszú évekig . Mivel ma rá írtam kellet egy orvos neve nagyon foghegyről válaszolt,megkérdeztem mi a probléma ...magyarán az ,hogy ő nem fog velem felesleges köröket futni és ez volt kedves "kata" az utolsó beszélgetésünk és letiltott ...előtte közöltem vele az nem tetszett neki ,hogy csettintésre nem tettem szét neki a lábam ....mondom neked nem én kellek ,hanem egy k..rva típus ....aztán azt kaptam amit az előbb írtam ....ez most egy 36 évestől normálisviselkedés? Mert most én érzem magam kellemetlenűl miatta . n30
2022. szept. 5. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez se ő se a te részedről nem normális.


3 év....

2022. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy normális! Már rég ezt kellett volna tennie.
2022. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A vállamig ér a pasi !!! Mellesleg mint írtam nem az esetem ,,,próbáltam a tudtára adni ,hogy nem nem vette a lapot ... most ez komoly ?
2022. szept. 5. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki, hogy nem hajlandó beszélni veled, hagyd a francba inkább.
2022. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem is értem miért írtál rá.Senki más nem tudta az orvos nevét?
2022. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én szerintem ilyen esetben jó a tiltás. Nem akarod veled többet beszélni, mert ő nem téged keres. Ezen miért kell kiakadni? Hogy miután visszautasítottad, nem akar jópofizni meg rögtön ugrani, ahogy odaböfögsz valamit, hogy segítsen neked. (amúgy segítséget is attól illik kérni, akivel olyan viszonyban vagy, amit a másik is szeretne)
2022. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
A kérdés erőteljes kisebbségi vonásokat hordoz magán. "tezsem", "letílt" stb.
2022. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja azt hitted egó tuning meglesz, hát ez most nem jött be🤣
2022. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én az elejét egyáltalán nem értem. Beszéltetek addig nem volt baj, aztán visszautasítottad és mentális beteg lettél?? Miiiii????
2022. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el ezt a maszlagot. Fogalmazd meg értelmesen, mit akarsz.
2022. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!