Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a nő - férfi barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a nő - férfi barátságból lesz szex is? Szerintetek hogy van ez? Létezik csak barátság? Vagy csak a nők tartják be, hogy nem úgy gondolnak a pasira, hiába tartja jó pasinak meg normálisnak jó fejnek a srácot?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Igen sztem csak a notol fugg.

Van olyan pasi is ugyan aki nem akar szexet, de szinte 10 bol 1 ja elutasitja a szexet

2022. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem igazi barátság, ahol a szex képbe kerül, vagy van vonzalom.

Van veled azonos nemű barátod? Vele akarsz szexelni? (Valószínűleg) nem.

Nekem vannak férfi barátaim. Olyanok, mint egy testvér. Látom, hogy jófej, látom, hogy a maga módján tud vonzó lenni, de nem merül fel, hogy legyen bármi. Pont azért lett barátság, mert eszméletlen jókat tudunk beszélgetni, egy húron pendülünk, értjük egymás humorát, de ennyi. Ő se az esetem, és én se az övé. Nem akarjuk egymást állandóan megérinteni, nem alszunk egy ágyban, nincs puszika, nincs birkózás vagy csikizés, nem ütünk poénból a másik fenekére, nem maszírozgatjuk egymást. Utóbbiak ugyanis nem tartoznak a barátsághoz, az már inkább egyfajta flört, fizikai vonzalom.

A barátságunk 20 éve töretlen. Sok nehéz helyzetben támogattuk egymást, ha baj van, hajnali kettőkor is hívhatjuk egymást.

2022. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor tényleg csak barátként tekint rám, csak az tünt fel hogy minden nap keres, beszélgetni szeretne. Már kezdtem parázni hogy többet akar...
2022. aug. 28. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Megoszlóak a vélemények és a tapasztalatok erről.

Sztm van, nekem 3 is van.

N 30

2022. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!