Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem be azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem be azt, hogy kotekedek az erzekeny lelkem miatt? Elturi ezt egy normalis ferfi?

Figyelt kérdés

Ha valami bant vagy ilyesmi kotekekedek, beszolok, flegma vagyok es ez nagyon sokszor van sajnos, a lelkem olyan erzekeny hogy amint rosszul esik valami en ilyen leszek,es sok ido az is míg abba hagyom. Nagyon zavar azt hittem kinovom ezt, de nem nottem ki. Egy normalis ferfival ismerkedek, nem tudom elfogja e ezt turni, nagyon idegesito lehet ez.

Nem tudom hogyan hagyjam abba mert ha nem kezdek el bele kotni ha valami nem tetszik, sokkal rosszabb a lelkemnek..

Sose lesz igy senkim?


2022. máj. 29. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Lesz így pasid.

Olyan nem lesz aki normális.

2022. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem volt még

De most egy olyan normalis jo gyerekkel ismerkedek hogy el sem hiszem hogy ilyen szemelyiseggel fogom majd erdekelni hosszutavon

2022. máj. 29. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Önuralomról hallottál már?
2022. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel olyankor szoktam találkozni, mikor kifele azt szeretné valaki mutatni, hogy erős. De ha te is tudod, hogy amúgy érzékeny vagy, akkor ha valaki gyengéden viselkedik veled szemben, próbáldd meg kicsit a védekezési mechanizmust félretenni és mindkettőtöknek jobb lesz. Mutathatod kifele, hogy erős vagy, de ismerdd fel azt az időpontot, mikor kicsit félre kell tenned valaki miatt. Ha nem tudsz bízni senkiben, nem lesz egészs3ges kapcsolatod.
2022. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármasnak van igaza, önuralom, ezt bizony meg kell tanulni kezelni. Viszont ezzel együtt azt is jó ha megjegyzed, hogy az érzelmeidet nem kell elfojtanod, ki lehet mutatni.
2022. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A viselkedésnek, amit leírtál, semmi köze az érzékeny lélekhez.


Részben rossz szokás, részben az önkontroll, önuralom hiánya.


Ha szeretnél egészséges párkapcsolatot, és egészséges emberi kapcsolatokat, akkor érdemes lenne változtatnod, normális konfliktuskezelési mintákat elsajátítanod.


Ha egyedül nem megy, akkor pszichológus, terapeuta segítségével - akár egyéni formában, akár önismereti csoportban.


Feltéve, ha van benned szándék és hajlandóság a változásra, változtatásra.

2022. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj de szeretem az embereket. Barmi baja van valakinek menjen pszichológushoz
2022. máj. 29. 15:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Mikor tudatosodott benned, hogy nincsen rendben a viselkedésed?


És mi változott ez óta a felismerés óta?

2022. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"kotekekedek, beszolok, flegma vagyok "


"nem tudom elfogja e ezt turni, nagyon idegesito lehet ez."


Te hogy viselnéd, ha a párod veled viselkedne így?


És miért nem változtatsz a viselkedéseden, ha tudod, hogy idegesítő, és valószínűleg nem fogja hosszabb távon egyetlen férfi sem tolerálni?

2022. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is a pszichológust ajánlom.

Nem azért ajánlják, mert bármi baja van az embernek, hanem mert egy olyan problémád van, ami a társas kapcsolataidat jelentős mértékben befolyásolhatja.

Én is ezzel a problémával küszködök, csak a másik véglet; olyan szinten kontrollálom, hogy belül meg a lelkem már fájdalmat érez.


Nem is pszichológust, inkább pszichoterapeutát javasolnék. Ezt meg kell tanulni kezelni, rájönni az okára, hogy utána ne kelljen egész életedben ettől szenvednek. Az érzelmek megélése, átélése, kontrollálása, kezelése, kifejezése sok erőt igényel.

2022. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!