Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tud dolgozni két vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tud dolgozni két vonzó férfi és vonzó nő érzelmek/vonzalom kialakulása nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan helyen ahol, ketten kell végezniük a munkát.
2022. szept. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Remélem tudod, hogy a kérdésedben 3 személy szerepel :D
2022. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Nemhinném sajnos.

De magamból indulok ki.

Én pl utálom a kínaiakat ázsiaiakat. Nem ferfiak a szememben a maguk 160 centijével, beteges munkamániájával, és valószínűsített mikro pöcörőikkel sem.

De dolgoztam egy kínai üzletben pár hónapig kényszerből. Az egész napi ingerszegény környezetben azon kaptam magam hogy a kinai srác úgy érdekelne, és zavart az hogy levegőnek néz az apja miatt aki felügyelt mindig mindent.

Éspedig vmi borzadáj vörösre volt festve is a haja és pumukliztuk egymás közt.

Erre vele akartam lenni.

Én. Aki utálja a kínaiakat.

Hát önmagam megismerése is egy kész "élmény".

2022. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem legalább az egyik fél előbb-utóbb beindul...
2022. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam: tehát egy vonzó nő és egy vonzó férfi.
2022. szept. 5. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy min a 2 ember vonzó?
2022. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki egybites ösztönlény, és nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, sőt van rengeteg változat a vonzónak tartott férfiak és nők között is (pl. hajszín, izomzat, stílus stb.), az is lehet, hogy legalább az egyikük meleg vagy aszexuális.
2022. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ketten vannak akkor szinte tuti hogy előbb utóbb vmi kötődés kialakul majd, még csak nem is kell olyan húde vonzónak lenniük sem.
2022. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!