Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megesett már valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már valakivel, hogy a Felnőtt párkapcsolatok bármelyik témájában, valamelyik kérdésben, válaszban magára ismert? Úgy értem, hogy a kérdés, vagy csak egy válasz éppen róla szól(t) konkrétan. Tehát, nem képletesen ismert magára.

Figyelt kérdés
Vagy akár bármely GYK-s kérdésben, válaszban.
2022. szept. 8. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Néhány napja egy kérdés alatt valaki azt írta nekem, hogy fagyizzunk. Privátot nem írt. Aztán találtam egy kérdést a randi kategóriában, hogy hol fagyizzak egy itteni nővel. ;) Leírt még pár dolgot, amiből nyilvánvalóvá vált, hogy a kérdés rólam szól. Hozzászóltam, Itteni Nő aláírással,mire rámírt privátban, volt két rövid üzenetváltás és eltűnt, mint Kossuth a ködben. :D Ilyen ez..;)
2022. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én kerestem valakit, aki kutyapórázon sétáltatna engem a Várban, aztán láttam egy kutyás fórumon kiírva, hogy milyen pórázt vegyen és milyen jutifalit hozzon. Álnéven leírtam a kedvenc jutifalimat.
2022. szept. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, nem a felnőtt kategóriában, hogy énrám ismertek egy kérdésben. Mikor beszéltünk az illetővel akkor célzott rá. Teljesen más témakör, tehát azon kívül, hogy felismert, nem volt kellemetlen vagy kínos a téma, a szitu.
2022. szept. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem használom régóta a gyakorit, de egy csomó kérdés meg a válszadásoknál is némelyik mintha a sajátom lenne. Arra jöttem rá, hogy sok ember a neveltetés által annyira hasonlóképpen gondolkodnak, hogy bárki életében ugyan úgy előfordul az adott kerdés és a válaszok is (már ami oda illik és normásli) azonosak az emberek. Nagyon is.
2022. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!