Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel idegesít a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel idegesít a párod?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Folyton szexelni akar. 21/f
2022. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A dolgok túlgondolásával néha fel tud húzni😅
2022. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel.
2022. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Sose tervez előre, és nem is lehet vele :D nagyon ritka ha igen

+Amikor valamin vitázunk néha olyanokat is mondd amiket amúgy nem gondol komolyan, utána ezzel szembesítem, és be is vallja, hogy ez sok volt igen :D

2022. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos hümmögésével. De tényleg :D baromi idegesítő hallgatni. Kb minden mondat után.
2022. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy mindig k*va lassan készül el. Ő a fiú, és nem csinosítgatja magát, hanem elbambul, ledobja a pólót amit felvenni készült, mást csinál... de ha mondjuk mindig véghez viszi az adott "munkafolyamatot", amit elkezdett, akkor is kegyetlen lassú, nem tudom, hogy csinálja... mindegy, én így szeretem, és kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bajunk az életben :D

Ja és van még egy, sosem vallja be, ha ideges. Látszik rajta, olyan hangsúllyal beszél, van, hogy hisztizik is, de mindig hárít, hogy "én nem vagyok ideges, csak próbálok objektív lenni, blabla", és ha mondom, hogy dehát felnőtt ember, értse már a saját érzéseit, akkor "most már kezdek ideges lenni, mert belém beszéled".

2022. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

-Hogy munkahelyre is kell neki a chanel ez a folyamatosan mintha randira készulne tipusu jelleme amikor nincs velem. Én meg kapom a borostás kinyult melegitős effektet mert velem meg otthon érzi magát. Ugyanez rágogumival. Velem/mellettem soha nem rágózik, de mögöttem meg sokszor.

- félrebeszélései

Pl egyszer szex utan megszolal hogy már csók előtt direkt kivette a rágót. Mondtam neki nem zavar hogy nem ragóztál csok előtt? Szóval ez most mi is amit te mondtál?


Másik:

Azt állítja hogy korábban mutatott nekem egy googles képet melyik romantikus étterembe vagyunk hivatalosak x edikére. Válaszoltam neki: nekem nem mutattál semmilyen googles éttermes képet...

De köti az ebet a karóhoz. Erre kérdezem tole a körülményeket, hogy hol voltunk amikor mutattad nekem, mirol volt szó éppen, ideadtad a telot vagy nálad volt, egyutt néztük, hol ültünk hol néztük? És nem ugrik be neki SEMMI nem tudja hol mutatta meg hogyan.

(Emnyi erővel az is lehet másik csajnak mutogatta csak ugy emlékezett, hogy nekem, de ne kombináljak)


- kötelező mondanom hogy szeretlek akkor is ha veszekedtunk, akkor is ha végig sértve magam, akkor is ha haragszom, de pl letesszük a telefont. Ha nagy kényszeresen kinyögöm akkor beleköt a hanglejtésbe hogy ne utálattal mondjam. Aztán lecsesz hogy miért kell nekem ehhez harapófogó. Vagy erről faggat szeretem e. Elvárja valahogy hogy tegyem félre a haragom büszkeségem sértettségem hirtelen és én ömlengjek neki!különben még ebből is veszekedni fogunk.


-szimpla menetes szexet szeretnék, ő mindig duplákat akar, így gyakorta kell hazudgálnom hogy mennem kell dolgom van. Mert az őszinteség alapú kifogást nem fogadja el.


- miatta pontoznak le engem.

2022. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy sokszor képtelen elmondani, hogyha valami bántja, akkor konkrétan mi az és min változtassunk.
2022. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

A lifehackjeivel és az újdonságmániájával, amivel a bevett szokásaimat háborgatja.


De ez legyen a legnagyobb bajom, én azt mondom :D

2022. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Néha kiforgatja a szavaimat, beleképzel olyat, ami nincs is a mondanivalómban.
2022. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!