Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire idegesit hogy feledék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire idegesit hogy feledékeny a párod?

Figyelt kérdés

hogyan lehet változtatni ezen?


Az enyém az de érdekes már szeptemberben kérdezi kinek mit veszünk karácsonyra ill. szülinapok előtt 2honappal mi lesz az ajándék?- ezt akkor h nem felejti el?- ha sok fontosabb dolgot meg igen.


2020. nov. 8. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy neki nem olyan fontos az információ és ezért nem tudja megjegyezni.
2020. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mit felejt el? Lehet, hogy az számára még egyáltalán nem fontos.
2020. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is feledékeny vagyok, ha felidegesít, azt is elfelejtem. :D
2020. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki azt felejti el, ami számára kevésbé fontos. Ha többször elismetelsz valamit könnyebben megjegyzi, mondd neki hogy ez nagyon fontos számodra.
2020. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a párom azt felejtette el, hogy hol házasodtunk.
2020. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rossz a hosszú távú memóriája , sokat mariskázhattot egy időben.
2020. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is szörnyű a memóriám, pedig sose mariskáztam meg nem éltem egyéb tudatmódosítószerekkel sem :D

De amúgy az a fura, hogy néhány dologra nagyon jól emlékszek, pl. szóról szóra fel tudom idézni évekkel később is, mit mondott valaki egy adott szituációban, de más dolgokat meg pár perc alatt elfelejtek. Pl. a barátom mondta, hogy a beszélgetéseink során rendszeresen mondom el ugyanazokat a sztorikat, mert mindig elfelejtem, hogy azokat már mondtam lol

2020. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!