Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet segíteni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet segíteni valakin, aki önbizalomhiányos/ szorongó?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni valakinek, aki fontos nekem, hogy több önbizalma legyen. Amikor velem van, akkor is látszik, hogy nem teljesen tudja elengedni magát. Mivel tudnék neki segíteni? Szeretném, hogy jobban érezze magát.

Egy intelligens, tehetséges emberről van szó, aki sokszor kritikus. De szerintem saját magával a legkritikusabb. Azzal segíteném, ha őszintén dícsérem?



2022. szept. 9. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Saját tapasztalatom, hogy önbizalom egy buzzword (aka bullshit), amire lehet hivatkozni mint egy joker kártya, de igazából soha senkinek nem oldott még meg semmit (nekem se). Ha párkeresésben vannak problémái, akkor a külsején javítson. Emberek nem hülyék, jól be tudják magukat árazni a piacon (nárcisztikusak nem, de ők ugye pont a másik véglet, ők azt hiszik jól néznek ki mikor nagyon nem). Abban segíts neki inkább, hogy sokkal jobban nézzen ki.
2022. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Elhelyezte magát kinézet alapján egy polcra, és nem tetszik neki, hogy ott van?
2022. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen vagyok, nekem nem segít, akárhányan és akármennyit dícsérnek. Persze lehet, hogy valakit be lehet így folyásolni, ártani nem ártasz vele, annyi biztos, talán még segít is.
2022. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Az onbizalom belulrol fakad. Tehat tok mindegy mennyit dicsered. Ahhoz, hogy onbizalma legyen, ahhoz onismeretre lenne szuksege. Meg termeszetesen egy nem felszines, egeszseges ertekrendre. Amig a sajat ertekeivel nincs tisztaban, es nem tudja elengedni a felszines ertekrendjet, addig nem fog valtozni semmi. Varazspalca nincs. Az ilyen emberek egesz eletukben szorongani fognak, ha nem tesznek ellene. A legtobbje inkabb alternativ univerzumba menekul. Az konnyebb es nem kell tenni hozza fizikailag semmit.
2022. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Azt tudd meg, hogy miért nincs önbizalma. Erre kell valahogy megoldást találni (pl nem tud csajozni/pasizni -> szerezz neki valakit)
2022. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

dicsérni, dicsérem (rövid -i).


te ffi vagy, vagy nő?

ha jól sejtem ez még csak barátság, de szeretnél vmi. többet, és a dicsérgetést mint eszközt is bevetnéd, hátha közelebb kerülsz hozzá.


ez csak akkor működik, ha valóban őszinte a dicséret és nem benyalás, h. észrevegyen.

2022. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Puncival
2022. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezt a dicséretet csak egy példának mondtam, inkább azokat kérdezném, akik szintén önbizalomhiánnyal küzdenek, hogy nekik mi segítene? Oké, hogy ezt magának kell megoldania az embernek, de a környezeted akkor is tud befolyásolni pozitív és negatív irányban is.

#6 benyalni nem is tudnék, és nem is szándékom.

2022. szept. 9. 16:24
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Én önbizalomhiányos voltam, szóval tudom mivel lehetne (5-ös válasz)
2022. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Régebben én is önbizalom hiányos voltam, a saját elhatározás segített a változásban. Csak annak tudsz segíteni, aki kéri.
2022. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!