Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanátok, a gyerekeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok, a gyerekeitek anyját, vagy azt akibe szerelmesek vagytok már hosszú ideje?

Figyelt kérdés

A gyerekeim anyját szeretem, de már rég nincs köztünk szerelem. Nem veszekszünk, jól megvagyunk.

Mellette van egy kapcsolatom, akibe nagyon szerelmes vagyok évek óta, ilyen mélyen még senkit nem szerettem. Úgy érzem már hogy döntenem kell, de nem tudok.

Ne ítéljetek el emiatt kérek mindenkit.



2022. szept. 10. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen az utóbbit,ha már évek óta ilyen fix. Gyerekeid anyjával ha tényleg olyan normális a viszony ahogy írod, tudnátok kezelni a helyzetet a gyerek érdekében, viszont muszáj lenne nyíltan döntened mert ez így senkinek se jó.
2022. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell dönteni? Mi a nem jó most?
2022. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Kérdezd meg a gyerekeid! Ők szívják meg a legjobban. Nem tehetnek semmiről, megszületni se ők akartak, de rajtuk csattan az ostor. Legalább döntsenek ők!
2022. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd a párod akar e veled maradni így.
2022. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

"megszületni se ők akartak"


A kérdező sem akart.

2022. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem kene ilyen terhet rakni a szeretore mert mi van ha az a kapcsolat csak ugy jo hogy szereto, nem pedig a hetkoznapokba. Ha ugy erzed egyedul is jo, nem az uj nore akarod minden elvarasod omleszteni hogy na innentol o apoljon ha beteg vagy stb, akkor borits.
2022. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell gyereket csinálni, csak azért mert nincs jobb.

😞

Szegény feleséged és gyerekedig most nőhetnek fel apa nélkül.

Sajnos annak sincs értelme hogy olyannal vagy akit már nem szeretsz.

Ha ez a kérdés felmerül válj el!

2022. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
A gyereknek se jó ha egy belülről kihalt kapcsolatban élnek a szüleik, úgyis érezni fogják. Én ebbe nőttem fel, már 12 evesen rosszul éreztem magam,szorgalmaztam a szüleim válását, a gyereknek is jobb ha még külön is,de boldog(abb)nak látja a szüleit. Meg lehet azt kultúráltan is oldani,nem egyenlő a világvégével egy válás a gyerek szempontjából sem ..
2022. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szeretem a gyerekeim anyját.

A másik lányba viszont nagyon szerelmes vagyok.

2022. szept. 10. 09:39
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Melyiknek jobb a segge?
2022. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!