Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanátok, a gyerekeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok, a gyerekeitek anyját, vagy azt akibe szerelmesek vagytok már hosszú ideje?

Figyelt kérdés

A gyerekeim anyját szeretem, de már rég nincs köztünk szerelem. Nem veszekszünk, jól megvagyunk.

Mellette van egy kapcsolatom, akibe nagyon szerelmes vagyok évek óta, ilyen mélyen még senkit nem szerettem. Úgy érzem már hogy döntenem kell, de nem tudok.

Ne ítéljetek el emiatt kérek mindenkit.



2022. szept. 10. 08:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségedbe szerelmes voltál? Csak mert a szerelem elmúlik, és akkor se család, se szerető.
2022. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam belé igen.
2022. szept. 10. 10:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmeddel milyen szoros kapcsolatod van? Mennyi időt töltötök együtt? Mennyire ismertétek meg egymást? A másik mindennapi hülyeségeit, rigolyáit, rossz tulajdonságait, szokásait? Gyerekeket mennyire szereti? Mennyire tudná őket elfogadni? Mennyire tudná elfogadni, hogy a gyerekek miatt marad a kapcsolattartás a volt feleséggel? Mennyire tetszene neki, hogy a fizud egy része megy gyerektartásba? És még ezernyi kérdés, amit az előző életed hoz az újba. Meg ezernyi kérdés amit az új közös élet hozhat. Meg mennyire tudnál kiválni érzelmileg a mostani életedből? Mert nem csak a feleségedtől válnál el! Az egész életedet magad mögött hagynád. A feleségeddel együtt a gyerekeid mindennapjait, a házatokat, a szomszédokat, a közös családi szokásokat, de még a saját szokásaidat is részben, nagyrészt, talán még ismerősöket is...
2022. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szeretődbe azért vagy szerelmes, mert új. Ahogy a feleséged irányába elmúlt a lángolás, úgy a szeretőd irányába is elmúlna egy idő után, miután összeköltözöl vele, és a kellemes pásztorórák után jönnek a kőkemény hétköznapok annak minden kellemes és nem túl kellemes hozadékával, neki se biztos, hogy bejönne a mostoha szerep, a gyerekek reakciója kiszámíthatatlan, stb. Ha meg oda is gyereket csinálsz, ugyanott leszel pár év múlva érzelmileg, mint most. Én inkább azt javasolnám, hogy nagyon gyorsan kezd inkább a feleségeddel rendbehozni a dolgaidat, használjátok ki , hogy nőnek a gyerekek és már nem igényelnek annyira, randizzatok, hozzátok vissza a tüzet, ne hagyjátok , hogy dögunalom rutin legyen az életetek, és legfőkébben: ne alázd meg a háta mögött azt, akivel szövetséget kötöttél, és családot vállaltál! Nektek családotok van, azt írod, szereted a feleséged, akkor hozzátok rendbe! Minden korszaknak megvan a szépsége, a hozadéka, ne csinálj mozaikcsaládot ott, ahol erre semmi szükség, mert csak az unalom ütötte fel a fejét és nem mondjuk erőszak, vagy valami olyan, ami tolerálhatatlan.
2022. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!