Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nevezik azt, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nevezik azt, aki nem minősül incelnek, viszont elég negatív véleménnyel van a nőkről?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Az is incel. Instant.


Sőt az is, aki nem szimpatikus az itteni közösségnek.

2022. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyűlölő?
2022. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm őket, inkább csak semmibe nézem nagyrészüket. Ösztönlény szukák.
2022. szept. 11. 11:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3.


Ez mondjuk elég inceles megszólalás volt.

2022. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De nem tartom magam annak, mert napi szinten kapom nőktől a bókokat, mosolyokat. Tudom elég hihetetlenül hangzik, de így igaz.


Nincs olyan hónap az elmúlt évben, hogy ne lett volna nő, aki ismerkedett volna velem.


Volt párkapcsolatom is, alkalmik is.


Jelenleg nem akarok párkapcsolatot, magányos farkas típus vagyok, tudom hogy egy nő érzelmileg és időbeosztás szempontjából is megterhelő lenne.


Valószínűleg azért lettem ilyen gondolkodású mert nem egyszer összetörtek, megcsaltak, kihasználtak, úgy ismerkednének velem, hogy közben párjuk van, de letagadják, stb.


Meg látom rajtuk, hogy mire vàgynak. Abban semmi érzelem, szeretet nincs.


De lehet én mozgok rossz közegben.

2022. szept. 11. 12:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem nézel ki rosszul, sikerül becsajozni, de utána mind lelép, átver, megcsal. Van ilyen exem, az a baj, hogy hiába vagy szép első látásra, ha a belsőd rohad.
2022. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem rohadt a belsőm, csak valszeg nem volt meg bennem az a plusz, amire azok vágynak hosszútávon, akikkel eddig dolgom volt.


Viszont most már lehet ott tartok, hogy rohad a lelkem.


Szóval akkor simán csak egy kiégett fazon vagyok.

2022. szept. 11. 12:17
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Beképzelt pötsnek nevezném leginkább.
2022. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Blackpill-tudatu vagy, nem incel.



38F incel

2022. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az átlagtól jóképűbb lehetsz, ha ilyen sok bókot kapsz a nőktől. De a jóképű pasik nem annyira jók párkapcsolatra, mert könnyen elhódíthatók, sokaknak bejönnek. Egy átlagos pasinál nem akkora a konkurencia.

Valamint a jóképű pasasokról eleve azt feltételezzük, hogy biztosan csalfák, hiszen rengeteg esélyük van. Tisztában vannak vele, hogy jól néznek ki, és ezt ki is használják.

Lehet, csak ezért nem sikerül igazi barátnőt találni, aki hosszútávon veled maradna. Nem bíznak benned a nők, hogy hűséges leszel.

2022. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!