Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lazább, inkább barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lazább, inkább barátság extrákkal jellegű kapcsolatban mennyi idő múlva tennéd ezt szóvá?

Figyelt kérdés
Látom, hogy sokszor online, de el sem olvassa az üzenetem. Ennek lassan 7 órája. Szóvá tennétek már?
2022. szept. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Pár nap után
2022. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem tenném szóvá. Barátnak sem tenném, majd válaszol, ha kedve, ideje van.

Az extráktól nem lettetek párkapcsolatban, hogy számon kérd. Ha sokszor előfordul levonnám a tanulságot, nem érdeklem eléggé, vagy engem érdekel jobban, mint kellene, ezt érdemes megbeszélni, de előtte magadban tisztázd, hogy mit szeretnél, mert egy ilyen beszélgetés alapjaiban rengetheti meg a barátság, és extrák tekintetében is a viszonyotokat.

2022. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Akkor hát valószínűleg türelmetlen vagyok.

#2 Igen, sajnos én belevittem érzelmeket, de igyekszem visszafogni.

2022. szept. 11. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem barátság extrákkal kapcsolat. Lefeküdtél olyannal, akit te nem érdekelsz, te viszont érzel iránta mélyebben.

Ha jót akarsz magadnak, akkor tisztázod a helyzetet, és lezárod a saját érdekedben.

2022. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez normális az ő részéről, ki is ábrándultam belőle. Plusz egyéb dolgok miatt is, emberileg.
2022. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

A barátság extrákkal a pszichopaták kedvenc kapcsolati formája. Mindenki másnak életidegen, teljesen jogosan. Nem eszünk babgulyást tortával, ez van.


Szerintem teljesen normális, hogy nem ír vissza. Vannak barátok, akikkel egy hónapig nem beszélünk, aztán mintha mi sem történt volna, folytatjuk a semmiből. A páromnak amint tudok, visszaírok, de azért, mert ő az első kizárólagosan, vele tervezek, szeretem őt, az életem szerves része. Egy biopénisz, aki sosem tudna igazán igent mondani rám és csak rám, nem lesz az.


Egy érzelmek nélküli kapcsolatban már az is felbasz, ha nem tudok akkor szexelni az illetővel, mikor kedvem van. Minek van akkor, ha nem látja el a feladatát? Ha valaki heti egyszer képes megdugni, inkább letöltöm a Tindert, nem stoppolom magam ilyenekkel. A párommal szemben sosem tudnék így gondolkodni. Nem tudom, őt valahogy jobban embernek tekintem.


De egy olyan embert, aki minden előnyét akarja élvezni egy párkapcsolatnak, annak minden kötelezettsége nélkül, hogy ebből 0 befektetéssel 100%-ban profitáljon, azt tényleg csak felhasználni akarom én is, aztán mehet amerre lát. Fasznak untat meg irkál, ha nem kellett neki kapcsolat. Irkáljon az anyjának.

2022. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos lenne felhivnam
2022. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!