Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval van 1 lány, akiről észreveszed, hogy tetszel neki és gyakran figyel. Csak akkor néznéd, ha neked is tetszik?
2010. szept. 25. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ugyan mit nezzek rajta?
2010. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ígyvan, akkor minek, max beszélsz vele, odamész hozzá, azt kipuhatolod mit akar. De énsem nézegetném.
2010. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Srácok, válaszolnátok?"

nem


óó fene, már megtettem.



am igen, akkor nézem általában, ha tetszik:D

2010. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kamuuu ***** válasza:
Én mindenkit megnézek mert kukkoló vagyok O_O am nem csak minden csajt megnézek a szebbeket sokáig nézem :T:D:D:$$$
2010. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha valaki néz, én is visszanézek, hogy vajon mit néz. Csak inkább a "kell egy pofon?" nézéssel, nem pedig a "demegszeretkezném" nézéssel.
2010. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mikor megyek a buszon a suliba mindig megnėz egy 10 ėves lany helyes de mikor nez AZT hallom magamba mindig hogy "gyere ülj le mellėm".

12/F

2013. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!