Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srác vagyok, srácok válaszolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srác vagyok, srácok válaszolnátok?

Figyelt kérdés
A külsőleg nagyon szép, de túlságosan határozott nők nektek tetszenek? Hogyan kezelitek, kezeltétek őket? Saját tapasztalataitokat leírnátok? 20/f
2011. febr. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kevés tulajdonság ahhoz, hogy belsőleg tetszen. A külső ha ok, akkor meg ok.
2011. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen tetszenek. Sőt!

Túl határozott? Ezt hogyan érted?

Vannak határozott nők akiktől megijednek a pasik.

Nem tudom engem nem zavar.

2011. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Just A. Guy ***** válasza:
legyél te is határozott és kompenzáljátok egymást
2011. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami riportban, egy híresebb szép csajt kérdeztek, már nem emlékszem, csak arra, hogy mondta, lehet pont ezzel az előítélettel állhat hozzá sok pasi, és sokan megnézik, de közelíteni szinte senki sem mer hozzá.

A túl határozott nőktől már tapasztalataim miatt is menekülök. Persze, ha ez párosul még pár dologgal, pl makacsság, arrogancia. Mert a határozottság nem baj önmagában, de ha nem tudja felfogni, hogy egy párkapcsolatban közös döntések vannak, és sok dologról le kell mondani a másik miatt, akkor az baj. De próbálkozz be, legfeljebb tapasztalatot is gyűjtesz, meg meglesz egy szép csaj is :D

2011. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Definiáld a határozottság fogalmát! (sajnos a senki sem ugyanazt érti alatta)
2011. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg arra gondol hogy a csaj irányító típus. Neki valahogy valamilyen módom mindig igaza van... Ezt jobb ha elfogadod ;)

Igazából jobban szeretem ezt mint a "gépkocsi reflektorfényében dermedten álló szarvas" típust.


Legyél a partnere és legyen oka miért tisztelni téged. Akkor nem lesz gond :) Igazából a nem határozott nőkkel is így megy csak náluk ezt "könnyebb" kiérdemelni. Például te vagy a férfi mert megmondod mi legyen. XD

A határozott nővel megbeszélhetitek hogy hogy szeretnétek (szerintem ilyen a jó kapcsolat)

A határozatlan pasinak meg meg lesz mondva hogy hogy lesz majd...


Nem kell kezelni. ha egyenrangú felet választottál akkor jó dolgod lesz ;) Az elnyomott pedig elég hamar unalmas lesz ha nő ha férfi... ez a tapasztalatom.

2011. febr. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólás nagyon tetszik! Rá is kattintottam a zöld kézre.

Nekem voltak és van is nagyon határozott női barátaim. Jó nem azonos a barátnővel, de a kommunikációban csak nem lehet olyan nagy eltérés.

Szóval ha valamelyikük csak azért is tudja az igazát és nem hajlandó elfogadni egy másik véleményt, akkor elmondom amit gondolok majd megvárom amíg rájön. De nem győzködöm! Egy kicsit lehet flegma is lenni, de csak ha a helyzet engedi és tudod, hogy lepereg róla.

Meglázkodni pedig csak akkor ha lábtörlő akarsz lenni esetleg már évek óta ismered.

2011. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!