Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Válaszolnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Válaszolnátok nekem erre, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a barátnőimmel bulizni.

És ugyebár a fotos jött oda,hogy lefényképez minket.. az oké.. DE kicsit ittam,és odajött a pali és lefényképezte a melleimet.. és barátom észrevette,mert fel szokták rakni a buli honlapjára.. és most nagyon harakszik rám.

Azt szeretném kérdezni,hogy ti is haragudnátok a bnőtökre ennyiért????? :O :( Mert NEM csaltam meg,mégcsak pasi közelébe sem mentem.... :(


2009. dec. 30. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint... Fedetlen mellek?
2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kezdjük ott h össze sem jöttem volna veled, így erre nem tudok válaszolni...
2009. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak simán .. ruhába és alig látszik...
2009. dec. 30. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Mmm, melyik kép az? ;)
2009. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

.... :D

Választ kérek. :$

De ebbe semmi nincs szerintem,hány ezer csajnak fényképezik le buliba...

2009. dec. 30. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lesifotó akkor a barátodnak semmi joga haragudni Viszont, ha hagytad, akkor én se lennék boldog a barátod helyében.
2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg könnyebb lenne ha belinkelnéd a képet.
2009. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos hagytam:S

De mindig is szerettem volna ilyen képet. :P

Őmeg nagyon harakszik:S

2009. dec. 30. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan megkérdezte tőled, hogy a dekoltázsod lefotózhatja e? Ha ebbe egyeztél bele akkor joggal haragszik. Hiszen ne csak ÚGY fotózott le. A te belegyezéseddel tette. Inkább ilyen képnél a barátodnak kellett volna lefotóznia. Akkor most nem lenne ez a cécó.
2009. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez gáz, 100x lefényképezik a csajok melleit, s fel is kerülnek a honlapra, és? :) Ha a pasi ilyenen izél, akkor az az ő baja.
2009. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!