Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit gondoltok arról, ha egy pasi 40-es pasi így tartja magát, mint ez az ismert ember?

Figyelt kérdés

Arról általában több szó esik itt az oldalon, hogy egy idősebb nőnek hogyan kellene kinéznie. Most nézzük meg ugyanezt a témát pasi oldalról.


A képen Brian Cox látható, 2012-ben, vagyis 44 évesen:


[link]


Aki esetleg nem tudná, ki ő:

Korábban egy rockzenekarban játszott, majd annak feloszlása után fizikát tanult az Egyetemen, és tudós lett belőle. Tudományos-ismeretterjesztő könyvek és műsorok vezetője, illetve szerzője.


2022. szept. 15. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Normális megjelenés
Elmegy.
Nem jó.
23 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon gáz ez a hajstílus. Még 20 körül elmegy, de már a 25 évesek is nevetségesen néznek ki vele.
2022. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jól néz ki.
2022. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy átlagosan kinéző 44 éves férfi, akinek rossz a frizurája.
2022. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
1-es vagyok. A borzalmas hajtól eltekintve viszont szép arca van.
2022. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

3 és átlagos 44 éves? 🤣🤣🤣Hát te csak tévét nézel vagy mivan veled?

N 30

2022. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ez*
2022. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mivel hasonlítok rá valamennyire külsőre, és nem rombolom magam, ezért kb. így fogok majd kinézni a 40-es éveimben én is. Ezért is tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, külső szemmel mit mondanak egyesek, ha ezen a szinten leszek.


Érdekes, hogy még belső hasonlóság is van köztünk a tudomány miatt. Bírom ezt a pasit, szeretem a könyveit is.

2022. szept. 15. 15:20
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Az átlagos 44 éves magyar férfi egy lepukkant sörhasú kopaszodó foghíjas undorító alkoholfüggő félimpotens borzalom, nulla szexuálus vonzerővel. Ehhez képest kell megítélni a képen látható úriembert.
2022. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8


Sajnos sok 40-es magyar pasi elég rosszul tartja magát. Ezért is tartom igazságtalannak, hogy mindig a nők külsejéről van szó, mikor számos magyar középkorú pasi - tisztelt a kivételnek - rossz állapotban van.

2022. szept. 15. 15:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy a szórás az 40-esek között. Vannak, akik 35-nek, vannak, akik 55-nek néznek ki. Az se mindegy, hogy már ősz-e az illető vagy hogy mennyit volt napon. A másik, hogy a biológiai kor nem feltétlenül egyezik a külsővel. A sportemberek, fizikai munkások arca sokszor pont öregebbnek néz ki, míg az irodisták lehetnek látszólag fiatalosabbak, csak épp minden bajuk van. Alkohol, bulik, kialvatlanság is nyomot hagynak. Menjetek fel egy társkeresőre, osztán lehet látni, milyen a 44 éves felhozatal. + Azért egy profi fotón mindig szebb mindenki.
2022. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!