Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha neten ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha neten ismerkedtek nektek még túl korai, hogyha valaki pár mondat után felhozza a találkozás lehetőségét?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 21:17
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Társkereső appokra gondolok elsősorban.
2022. szept. 15. 21:19
 2/24 anonim ***** válasza:
pár mondat után, igen nagyon korai.
2022. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, korai
2022. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a nézetet vallottam hogy azért ne húzzuk sokáig. Én nálam az is mérce volt hogy mikor kéri el a számomat és hiv fel. Ismerkedéstől kezdetétől azért 1 héten belül találkozzunk, ha a szimpátia megvan.
2022. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Utolsó +1
2022. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Bennem mindig szorongást vált ki, hogy mikor hívjam el. Most pár mondat után hoztam fel a találkozás lehetőségét, hát lehet elszúrtam akkor.
2022. szept. 15. 21:29
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
1-2 mondat biztosan nem elegendő, hogy eldöntsem, találkozni akarok-e vele... Számomra a 2 és 10 nap között van az ideális első tali az esetek túlnyomó többségében. Sem a túl korai személyes találkozót, sem a hónapokig nyúzott chatelést nem kedvelem.
2022. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De leírtam előtte, hogy komolyat keresek és ő is azt keres és nem szeretnék játszadozni.
2022. szept. 15. 21:30
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egymás idejének a húzása, ha hetekig, hónapokig chateltek random témákról és nem ejtitek meg a személyes találkozót.

De ugyanolyan idővesztegetés lehet a túl korai személyes találkozó, ráadásul sokkal cikibben is elsülhet. Ha komoly, hosszútávú kapcsolatot keresel, hatványozottan igaz, hogy képes vagy törelmesen várni, nem?

2022. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy általában amikor írunk eleinte jól szokott menni, de utána döcögőssé válik és, ha szimpatikus a másik úgy vagyok vele, hogy élőben lehet nem lesz döcögős a beszélgetés hanem menni fog. Több beszélgetésem ment a levesbe, mert vártam napokat.
2022. szept. 15. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!