Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha találkozhatnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha találkozhatnátok az "igazival", kihagynátok ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Végre találkozhatnátok a nagy Ő-vel. Mit tennétek? Keresnétek, vagy hagynátok veszni a lehetőséget?

Kifejtem, ha nem érthető a kérdésem. Írjátok meg a nemeteket és a korotokat is. Köszönöm előre is.



2012. jún. 4. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem túlságosan értem... ki az, aki kihagyná a nagy Őt? De honnan tudom, hogy Ő az?
2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kölcsönösen érzitek, hogy kelletek egymásnak. Viszont a fiú nem keresi a lányt, amikor esélyes lenne a találkozás.
2012. jún. 4. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor mégse Ő volt az igazi...ha nem keres. Akkor mégse fontos neki a lány.
2012. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vree ***** válasza:
Hát eléggé nem érthető. Pontosan mi is motiválna hogy hagyjad veszni?
2012. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Épp ezt nem értem én sem. Hogy egyszer azt mondja, hogy jaj de szeret, aztán meg nem is keres. És pont ezt a lehetőséget kihagyja? :S
2012. jún. 4. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak etet és meg akar dugni.
2012. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ASOT ***** válasza:
Soha nem lehet tudni h ki az igazi..vna aki azt hiszi hogy ő az igazi....aztán szétmennek de azt mondja, hogy ő volt az igazi soha senki mást nem fog szeretni...eltelik 1-2 év feltűnik egy másik pasi vagy csaj...éss úúúr isteeeeeennn őő az igen biztos h őő az ez 100000%....na persze...
2012. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Itt most azon van a hangsúly, hogy ha valakit annyira kedvel, hogy így gondolkodik róla... akkor miért viselkedik másképp?
2012. jún. 4. 19:27
 9/11 ASOT ***** válasza:
ha úgy gondolnám, ahogy azt te írod, amit kérdezel...akkor keresném! nem hagynám annyiba! :)
2012. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vree ***** válasza:

Várj, meg vagyok kavarodva. xD Ő a nagy Ő vagy Te?


Szóval ő mondta neked hogy Te vagy az Ő. Oké, örülök hogy ezt tisztáztuk.


Hát ha Ő azt mondja neked hogy te vagy az Ő, de Ő nem hív Téged, akkor vagy:

- hantázik

- félénk


Mindkét esetben színt vallásra kell kényszeríteni, hogy most kedvel-e vagy sem.


Ha csak azt gondolod Te, hogy Te vagy az Ő Neki, akkor viszont lehet, hogy te vársz túl sokat/gondolkodsz túl előre.

2012. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!