Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Olyat aki nem prosti és néha eljönne hozzám és lenne egy "randi" délutánunk ahol nem történik szexuális dolog csak eszünk, iszunk vagy elmegyünk valami közös programra és megölelget?


Ezt úgy gondoltam, hogy fizetném az útját ide hozzám és mindent ami a közös programon van. Illetve még neki is adnék 20-25 ezer forintot.


Nem vagyok vagyonos, hogy száz ezrekkel dobálózzak, de havi 2-3 alkalom beleférne, hogy elutazik ide hozzám és 3-4 órát együtt töltünk valahol és ha kedve van akkor megölelget.


Ha szeretne akkor neten is beszélgethetünk a találkozók között. Persze ehhezkell egy kis szimpátia is.


2022. szept. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet manapság nem fogsz találni. Mindenek pasija van, amelyik a tulajdonaként kezeli. Amelyiknek mégse, az leszbikus, aranyásó vagy kiskorú. Engedd el.
2022. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem nagyon.
2022. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyetemisták biztosan benne lennének, de ahoz meg kell ott velük ismerkedni.
2022. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

#1 Szoval a kapcsolatban elo nök azert nem johetnek szoba, mert a parjuk nem engedne, veketlenul sem amiatt, mert a no szereti a lariat es nem vagyik mas ferfi tarsasagara?

Sirok...🤣🤣🤣

Az en parom szerintem poenbol azt mondana, hogy menjek mar, vegulis csak beszelgetni kell, meg egy oleles, de cserebe havi 100ezret kapok kezhez, ami jol jon majd telen a gazszamla befizetesekor. 😂😂😂

Viccet felreteve, azert az oleles egy nagyon intim dolog, nekem biztos nem menne penzert, meg sehogy, ha nincs erzelmem, az illeto fele.

2022. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
#4 Röhöghetsz, de én konkrétan élő példa vagyok rá hogy igen, azért nem jött el velem egy lány (akit amúgy évek óta ismerek és aki megölelt mikor előtte találkoztunk, csak úgy mondom) találkozni, mert a pasija nem nézné jó szemmel. -.-"
2022. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Hat meg jó hogy nem nézne jó szemmel, ember, normális vagy? Ha neked lenne egy baratnod, nyilván jól esne, hogy más csavokkal megy találkozni:D nyilván a lány sem akart veled találkozni, ezért mondta ezt, hogy ne “ő” vállalja a felelősséget
2022. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!