Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már megint én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már megint én elrontottam el a dolgot.

Figyelt kérdés

Szerdán msn-en beszélgettem egy fiúval aki tetszik és állítólag én is neki,aztán egyszer megszólalt,hogy "Végig nyalnám a tested ha most itt lennél =P " xD Hát én nem voltam valami jókedvemben ezért bunkón visszaírtam,hogy "jajj de vicces vagy -.-" Õ azt írta,hogy "nem viccnek szántam :D" Én írtam erre: kitudja, õ meg azt,hogy "mondom:)" Aztán elkezdtem bunkózni megint és mondtam,hogy "Tudod utálom mikor valaki azt hiszi h most másztam le a falvédõrõl;) Õ meg erre azt írta vissza,hogy:Én meg azt utálom ha valaki nem hiszi el amit mondok! csak nem tudom miéért;) A válaszom erre az volt,hogy"h miért nem hiszem el amit írsz,azt kérdezd azoktól akik eljátszották a bizalmam.jó?" És akkor mondta,hogy:"jolvan de az nem azt jelenti hogy én is olyan vagyok mint a többi." Én erre csak annyit mondtam,hogy "honnan tudjam??" Aztán beírta azt,hogy "most utálsz:S" Én meg erre vissza írtam:nem utállak,csak megmondtam amit gondolok/gondoltam

na és mégis honnan vegyem h hazudsz vagy nem?nem is ismerlek igazán.. Visszaírta hogy:nem szokásom hazudni. És akkor itt jött a java,hogy azt írtam,hogy:higgyem is el?mikor mások is ezt mondták aztán meg... Erre csak annyit írt:"nem látom értelmét hogy hazudjak, ha bajom van megmondom a szemedbe, ha meg más akkor meg azt mondom ami a helyzet

nincs mit ezen magyarázni"

Aztán több percig nem írtunk egymásnak..Írt egy viccet és meg bunkón visszaírtam,hogy" -.-"

öreganyám"

Erre írta,hogy mind1 aztán elköszönt,hogy megy... Aztán azóta nem beszéltünk:( Tegnap feljött msn-re aztán 6perc múlva lelépet,utána megnézte az adatlapom myvipen,és ma se jött fel:( Tudom bunkó voltam és nem kellet volna általánosítanom..De bocsánatot kérnék de nem tudok mert nem jön fel:( Telefon számát meg nem tudom :S Kérlek segítsetek! Ti mit tennétek???


kérdés bejelentése Bejelent


2010. szept. 25. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Hoppá XD

- kérdés bejelentése Bejelent

Véletlen volt.

2010. szept. 25. 22:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, akkor is ha offline. Úgyis megkapja ha bejelentkezik, akár rejtettben. Csak akkor nem kapja meg ha tilt, amit általában nők szoktak. :)
2010. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vannak bajok rendesen..am meg egyszerűbb lett volna a beszélgetést képben linkelni mint leírni,így egy kicsit hosszúra sikeredett:D

hát nem tudom am,lehet h a srácot végig sértetted.Ezek után ha rá írsz nagyon kedvesnek kell lenned

2010. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 22:47-es hát meg se fordult az eszembe,hogy képbe belinkeljem a beszélgetést..-.-" xD Köszi a válaszokat! Ráírok akkor.. lesz ami lesz;)
2010. szept. 25. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Micsoda problémád van. Érdekes ember lehetsz :S
2010. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XDD
2010. szept. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!