Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelt vacsira vagy...

Ez megfelelt vacsira vagy megint elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
1 pohár kefírbe feldarabolva összekeverve 1 db közepes paradicsom 1 db csirkemellsonka és 2db főtt tojás.Nem akarok sokat leadni igazából csak max 2-3 kg fenekemről,combomról,picikét a hasamról mert keményre szeretném éseddig csak lapos valamennyire. Gondoltam azért írom le mert nem mindegy ,hogy + 20kg-ról vagy csak +1-2 kg-ról van szó (17/L 169 cm/51 kg)
2011. márc. 21. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én, aki 8-10 kg-ot szeretnék leadni, eszem kb ilyen mennyiséget, szóval szerintem kicsit még ehetsz mellé:-D
2011. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

jó volt,de én csodálkoznék, ha éjjel hasmenésed lenne.

De ha birja a nyomrod, akkor jó a kefirbe a paradicsom.

Én gyomrom nem birná.

De tényleg jó volt, de azért a napi folyadékmennyiségről se feledkezz meg.

2011. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
áhhnem jóllaktam csak kíváncsivagyok h tettem-eközé olyat amit nem lett volna szabad :)
2011. márc. 21. 21:10
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm áhh az én gyomrom ezt bírja :D csak a pizzát meg az ilyen dolgokat nem:S
2011. márc. 21. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben, könnyű vacsi, ez így okés. Persze, hogy mennyire jó fogyáshoz, az attól függ, hogy nap közben mit ettél. Bár most nézem az adataid, neked nem a fogyásra kellene ráfeküdni, hanem az alakformálásra.
2011. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és az alakformáláshoz nem kell diéta? Mert nem hiszem ,hogy simán az edzésprogramomtól formálódnék ( hetente 2x járok 1 órás fitnessre bár ezt a hónapot kikellett hagynom a tanulás miatt :S) de áprilistól megyek újra illetve hajó idő lesz akkor ismét mennék futni hetente 1x fitness mellett(ez tavaly 9 km-ert és 45-50 percet jelentett) Háát a napközbeni kajám az arról szól ,hogy eszek reggelire rozskenyeret sonkával paradicsommal néha lapka sajttal ha van itthon vagy sovány túrót rakok rá simán tízóraira megeszek egy gyümölcsös joghurtot ebédre hall,csirke (nem szeretem se a sertést se a marhát így ez maradt alapból)köretnek átlagban rizs vagy spenót főtt tojással rakott zöldbab ,grillcsirke ilyesmi uzsira még nem tudom mert most nem rég kezdtem el de gondoltam pár szem olívabogyóra vagy valami zöldségre este meg ez van átlagban amit itt leírtam. Vizet ittam akkoris ha nem diétáztam tehát az maradis meg bevezetném a cukor nélküli zöld teát (lehet kevés de napi átlag másfél liter megy le :S )
2011. márc. 21. 21:31
 7/9 A kérdező kommentje:
hal*
2011. márc. 21. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:

De az alakformáláshoz is diéta kell, csak teljesen más, mint fogyáshoz, ugyanis az alakformálás izomtérfogatnövelést jelent, amihez bizonyos kalóriatöbblet kell, magyarul valamennyivel többet kell enned, mint eddig, itt a ch-t és a fehérjét is meg kell növelni. Így az izom mellett egy kis zsír is felmegy, de a többlet izommal seperc alatt le fog menni utána rövid időn belül. Ez a velejárója, ne akard kikerülni a formás alak érdekében :). Egyébként sem fogsz kövérebbnek tűnni, mivel szépen formásodsz tőle. Az étrended egész jó, de olvass utána az izomtérfogatnövelésnek, ajánlom ezt a cikket, itt mindenről írnak, legyen tömegnövelés, fogyásról szó:

[link]

Ez egy 6 részes anyag, nem árt végig rágni rajta magad.

2011. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ,hogy ennyit fáradtál nekem.Nagyon rendes tőled ! :) Utána olvasok majd holnap a linknek amit küldtél meg annak amit írtál :D
2011. márc. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!