Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint elrontottam valamit!...

Megint elrontottam valamit! Hogy lehet engem igy szeretni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,angliaban elek a parommal.es en most 3hetig nem dolgoztam,mert gyomor betegsegem,van. 2nap mulva utazunk haza 2,5hetre nyaralni.Minden honapban kapunk telefonra ingyen perceket volt 200percem magyarorszagra,es ugy volt,hogy hagyok rajta,hogy a parom is beszeljen rola, es most nagyon kutyaul erzem magam, mert tegnap lefogyott a perc, mert eldumaltam, mert nagyon egyedul voltam,o csak 10percet beszelt vele,szombaton.akkora szemetnek erzem magam:-(es most elment a kocsmaba, es azt mondta ne szoljak hozza ma...tudom most utal,megsem erdemlem,hogy most kifog segiteni, mert kolcson kell adni valamennyit otthonra nekem,mert alig kapok tappenzt:(olyan szomoru vagyok,es nem tudom,hogy engeszteljem ki,biztosan nagyon haragszik ram ,es mit csinaljak,ha szakit velem????nincs semmim:-(nem csoda ,hogy mar utal,amugy is beteg vagyok,szarnak erzem magam.segitsetek,hogy tudnam kiengesztelni?penzem sincs,hogy valamit vegyek neki.:-(
2009. júl. 21. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Adj lejjebb az önzőségedből, ennyi.
2009. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

szia! először is ne érezd szarnak magad és nem vagy szemét!!! beteg vagy, rossz a hangulatod és figyelmetlen voltál - utóbbiért kérj elnézést a párodtól és ígérd meg, hogy jobban odafigyelsz (amit tarts is be!) a pénz miatt kiszolgáltatott helyzetben vagy, de ez meg fog oldódni, amint meggyógyulsz, ne stresszelj e miatt! KIZÁRT dolog, hogy a párod utál, ez viccnek is rossz, sztem csak berágott (tegyük hozzá, valamelyest jogosan:)), de ha lehiggad, megbeszélitek a dolgot, Te pedig kérj bocsánatot. A kiengeszteléshez pedig nem kell pénz, én pl. ha lökött vagyok, és megharagszik a barátom, megmaszírozom a talpát, vagy készítek egy közös, illatos fürdőt, nála ez beválik:) sztem a párodnál is vannak olyan trükkök (pl. vidd neki ágyba a reggelit és ébreszd egy nagy csókkal), amitől boldog lesz és megbékél.

és még egyszer: NEM vagy szemét vagy szar, csak hibáztál, ami egy beteg, magányos embernél simán előfordul. Fel a fejjel!!!

2009. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki,mennyire egyedül érezted magad.ülj le vele beszélgetni,légy őszinte,és kérj bocsánatot.ha szeretitek egymást,nem egy ilyen butaság miatt lesz vége.
2009. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy az aggodalmad jogos, mert milyen dolog azon aggódni, hogy, ha elhagy a párod még pénzed sem lesz???

Most mit szeretsz?!

A pénzt vagy a pasast???

Nekem egyértelmű!

2009. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Jah, és szerintem a párodnak is az!
2009. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen, eléggé olyan szaga van a sztorinak, hogy nem is a férfi a fontos, hanem a pénz, amit keres. És igenis önző vagy, hiszen tudtad, hogy ő is szeretne hazaszólni. Egyáltalán miért csináltad? Mert te otthon vagy, semmit nem kell csinálnod, a párod eltart és olyan szörnyen rossz neked? Akkor ő mit szóljon?
2009. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jajj, ez felreertes, egyaltalan nem a penz a fontos....itt most nem is arrol van szo, de most kicsit kikell segiteni engem, a repjegy felet az en penzembol vettem masfel honapja.es nem tudom visszamondani az utat, mert nem adjak vissza a penzt.de egy 20.000 kolcson tole,mert o Gyorben lakik, en meg Bajan, es lemegyek anyumhoz valamennyi idore.nem akarok sokat kolteni otthon, de egy kis kolto penz kell, mivel nekem annyit utalnak a betegsegre ,hogy az itteni lakberreszem kitudjam fizetni......es azon kivul nuku penzem otthonra...sajnos,de igy nem tudtam melozni mostis akkora a gyomrom mint egy haz...
2009. júl. 21. 21:54
 8/16 A kérdező kommentje:
es nem vagyok onzo, tudom ugy tunik, de nem vagyok az...es en mafel eve dolgozok,es mindennek a felet kifizettem mindig is,a lakber, kaja, stb ado, mindennek a felet,holott a parom 2szer annyit keres mint en....igaz nem az a fontos, de en nem erzem maagm onzonek....koszonom a Valaszokat, varok meg segitseget, azert, ha valaki tud erre mit irni.koszonom
2009. júl. 21. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp kérj bocsánatot, mert tényleg nem volt szép dolog, hogy nem hagytad őt is telefonálni. De nem hiszem, hogy ez olyan megbocsáthatatlan bűn lenne. Biztosan megenyhül majd, csak talán hirtelen dühös lett, ami jogos is. De minden rendbe jön majd, ne aggódj
2009. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 1.5 éve kint dolgozol akkor lehetne annyi pénzed hogy ne igy kelljen egy kérdést feltenni. 3 hét táppénz mellett, nekem ! itthon aki biztos hogy negyed annyit sem keres a brátomtol még sosem kértem kölcsön
2009. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!