Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban egy hatalmi játszma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban egy hatalmi játszma?

Figyelt kérdés

Ahol az irányítás a tét?

1 hónapja alkotunk párt a barátnőmmel, egyenlőre minden szép és jó, jól alakulnak a dolgok.Ő a szüleivel él, én egyedül.Ezért többször találkoztunk már nálam, és töltöttük így az időt.Teljesen normális módon néha elmegy a mosdóba.Én a wc papírt úgy szoktam felhelyezni a tartóra, hogy hátulról lóg lefelé,és így alulról húzom amennyi szükséges.A párom pont fordítva.És erről eddig sose beszéltünk, egyszerűen csak minden alkalommal átfordítja ahogy neki jó.Én meg a köv. alkalomra természetesen visszafordítom.Mikor újra találkozunk megismétlődik mindez.

Először még nem gondoltam a dolgok mögé, de lehetséges hogy ez nem csak egy ártatlan szokás különbség, hanem próbálja felmérni a dolgokat, érvényesíteni az akaratát, diadalmat szeretne elérni, azt szeretné tapasztalni, látni, hogy övé az irányítás.Ez szakszerűen kifejezve egyenes út a bepapucsításhoz!

Jól gondolom és nem szabad ráhagyni és engedni ebben a kérdésben?



#férfi #nő #kapcsolat #Szokáskülönbség #Bepapucsítás
2022. szept. 17. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen, és ha nem figyelsz, erre egy egész birodalmat fog építeni az aljas kígyó... 🤔
2022. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Egyszerűen neki így komfortos. De erről eszembe jut egy 35 évvel ezelőtti felmérés, pontosan ez volt az egyik leggyakoribb válóok. Meg az (akkor még alu) fogkrémes tubus középen, vagy végén nyomása.
2022. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Irigylem a problémád...remélem, csak a napi troll kérdés.
2022. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg azt, hogy ezt miért csinálja? A reakciójából kiderül.
2022. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Inkább még visszafordítom párszor, hátha feladja ha látja milyen elszánt vagyok!
2022. szept. 17. 17:28
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel meg egy budipapirtartot es szereld fel. Egyiken igy masikon ugy legyen a budipapir. Aztan majd kiderul mind2on uralkodni akar e.
2022. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Így kell tenni
2022. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Egyszerűen leveszi, nem jegyzi meg, hogyan volt, és a számára természetes helyzetben teszi vissza. SZinte biztos, hogy nem figyel arra, hogy amikor levette, nem úgy volt.

Szóval ebből csak annyi jön le, hogy nem ügyel kínosan arra, hogy mindent úgy hagyjon, ahogyan találta belépéskor.

2022. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Gyerekek! A Klotyó Wars első évadának a pilot epizódját láthattuk. 🎥🍿🥤🤦‍♂
2022. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden játszma hatalmi, ha úgy játszák.
2022. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!